Atsinaujinantys energijos šaltiniai referatas


Atsinaujinantys energijos saltiniai lietuvoje referatas. Alternatyvūs energijos šaltiniai referatas. Atsinaujinantys energetiniai istekliai speros. Lietuvos atsinaujinantys energijos šaltiniai referatas. Atsinaujinantysenergetiniai istekliai. Energijos saltiniai ispanijoje. Atsinaujinantys energijos saltiniai lietuvoje kursiniai darbai. Energijos saltiniai lankstinukas. Lietuvos energijos istekliai geografija speros. Referatas saltiniai.

Referatas apie atsinaujinančios energijos šaltinius. Atsinaujinantys energijos šaltiniai. Kas yra atsinaujinanti energija? Tai tokia energija, kuri gaunama iš lengvai prieinamų ir aplinkai nekenksmingų šaltinių. Saulės energija. Vėjo energija. Bioenergija. Hidroenergija. Geoterminė energija. Saulė yra pats galingiausias atsinaujinantis energijos šaltinis. Vėjas – tai oro masių judėjimas, kylantis dėl nevienodai saulės spinduliavimo įšildyto žemės paviršiaus ir nešantis savyje didelį energijos kiekį. Vėjas yra atsinaujinantis energijos šaltinis, nes jis pūs tol, kol švies saulė. Vėjo energija naudojama daugiau nei. Pasaulio šalių, daugiausia vokietijoje, jav ir ispanijoje. Biomasė, kaip energijos šaltinis, naudojama kietojo kuro ir biodujų pavidalu. Pagrindinius kietosios biomasės išteklius sudaro malkos, medienos atliekos. Hidroenergija – tai vandens tėkmės mechaninė energija, kurią sudaro potencinė (vandens tūrio svoris ir hidrostatinis slėgis) ir kinetinė (tėkmės greičio slėgis) energijos. Lietuvoje hidroenergetika skirstoma į mažąją ir didžiąją. Geoterminės energijos šaltinis yra žemės gelmėse ir pastoviai atnaujinamas radioaktyviųjų elementų (urano, radžio, torio ir kt. ) skilimo energija bei mantijos šiluma. Geoterminė energija naudojama daugiau nei. Pasaulio šalių. Lietuvoje aukštu geoterminiu potencialu pasižymi jos vakarinė dalis.
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1706 žodžiai)
  • Annuttab
  • Atsinaujinantys energijos šaltiniai referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Atsinaujinantys energijos šaltiniai referatas. (2013 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsinaujinantys-energijos-saltiniai-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 19:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo