Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita ūkininko ūkyje


Įmonių atsiskaitymas su ūkininkais. Pirminė apskaita ūkininko ūkyje. Atsiskaitymu su pirkejais apskaita ivadas. Pirmine ukininko apskaita. Atsiskaitymai su tiekejais pirkejais apskaita. Imoniu atsiskaitymus su tiekejais reglamentuojantys istatymai. Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita 2010. Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita ir analizė. Ūkininko ūkis bakalauro darbas. Atsiskaitymai su pirkėjais ir tiekėjais.

Įvadas. Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaitos literatūros analizė. Ūkininko „n“ ūkio apibūdinimas. Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais pirminė ir suvestinė apskaita ūkininko "n" ūkyje. Atsiskaitymų su tiekėjais apskaita. Atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai

Darbo objektas - atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita ūkininko Zeniaus Jaseliūno ūkyje.

Darbo tikslas – ūkininko ūkio atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais būdai, reglamentuojančių įstatymų apžvalga ir taikymas ūkininko Zeniaus Jaseliūno ūkyje.

Darbo uždaviniai:

išnagrinėti analizuojamos įmonės atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaitą;

išanalizuoti atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaitos problemas.

Tiriamas periodas apima 2008 – 2010 m. laikotarpį.

Darbo metodai: mokslinės literatūros, Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų norminių aktų analizė, loginės bei palyginamosios analizės metodai.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 54 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4845 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lija
  • Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita ūkininko ūkyje
    10 - 1 balsai (-ų)
Atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaita ūkininko ūkyje . (2012 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsiskaitymu-su-tiekejais-ir-pirkejais-apskaita-ukininko-ukyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:03
×