Atsparumas dilimui arba išsidevėjimui


Abrazyvinis dilimas. Mechaninis dilimas. Metalo dilimas referatai. Dilimas del abrazyviniu daleliu. Abrazyvo įtaka dilimui. Dilimas erozija ir. Tepalo itaka trinciai. Dilimo atsparumas. Metalu dilimo tipai. Cilindro dilimas referatas.

Svyruos didėjimo kryptimi ir taip pat vertikale kryptimi nuo tepalo sluoksnio storio kitimo slydimo kreipiančiojoje. Be to išnagrinėjus visus svyravimo tipus akivaizdu, kad bendra svyravimo mažinimo priemonė yra standumo didinimas. Be to kovojant su svyravimais yra naudojamos gesinimo priemonės, kurios slopina, sugeria šviesos energiją ir neleidžia plisti į kitus įrenginius. Tam naudojami įvairūs guminiai padėklai, tarpikliai, skysčio amortizatoriai, spec. Pamatai, spec. M – gos, pvz. Špižius daug geriau už plieną gerina svyravimus, nes jame esantis grafitas veikia panašiai kaip guma, sugeria šv. Energiją.

Čia, m. Pamatai, spec. M – gos, pvz. Špižius daug geriau už plieną gerina svyravimus, nes jame esantis gtrinantis detalėms, Slystant vienai kita, vyksta pav. Dilimas, atsiranda tarpai tarp detalių ir sumažėja įrenginių tikslumas (gamybiniai įrengimai – staklės), sumažėja naud. Koef. , sumažėja stiprumas, padidėja triukšmas. Mechaniniuose įrenginiuose dažniausiai sutinkamas mechaninis, molekulinis mech. Ir korozinizinis mech. Dilimai. Mechaninis dilimas yra labiausiai paplitęs ir vyksta esant mech. Poveikiui į trinties paviršius. Vykstant mech. Dilimui tarp trinties pav. Pakliuvę abrazyvo, metalo ar kt. Dalelės raižo, pjauna trinties paviršius. Dažniausiai šį dilimą sukelia mech. Dalelės pakliuvę iš aplinkos. Metalo pjovimo staklėse tai diskų dalelės, transporto priemonėse – silikato dalelės. Be to prie abrazyvinio dilimo prisideda ir besitrinančio metalo kietos struktūrinės dilimo dedamosios. Dėl išvardintų priežasčių kovojant su mech. Dilimu būtina izoliuoti pav. Nuo aplinkos, filtruoti ir keisti tepalą.

Molekulinio mech. Dilimo metu atsiranda trinties pav. Sukibimas, įstrigimas su po to sekančiu detalės m – gos išplėšimu. Kada esant dideliems slydimo greičiams ar dideliems slėgiams dėl per didelio pav. Įšilimo arba slėgio sumažėja tepalo plėvelės įtaka trinčiai. Šis dilimo tipas atsiranda trinantis minkštiems negrūdintiems pav. T. P esant mažam pav. Glotnumui. Kovojant su molekuliniu mech. Dilimu svarbiausias pakankamas det. Pav. Patikimumas ir glotnumas. Korozinio mech. Dilimo metu rūdys ir apsauginės oksidų plėvelės susidariusios trinties pav. Yra nutrinamos ir pradeda draskyti pav. Panašiai kaip abrazyvo dalelės, tokiu būdu sukeldamos korozinį mech. Dilimą. Saveikaujant skysčio ir dujų srautams su kietais kūnais atsiranda erozija ir kavitacija. Mech. Įrenginiuose šie dilimo tipai, dažniausiai pastebimi hidrauliniuose ir pneumatiniuose mazguose. Mech. Įrengimuose dažniausiai sutinkami mechaninis ir molekulinis mech. Dilimai. Detalių išdilimo laipsnis ir dilimo intensyvumas yra vertinami rodikliais, Tiesiniu išdilimu, dilimo greičiu, dil. Intensyvumu ir sujungimo išdilimas.

  • Mechanika Konspektas
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (938 žodžiai)
  • Atsparumas dilimui arba išsidevėjimui
    10 - 3 balsai (-ų)
Atsparumas dilimui arba išsidevėjimui. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/atsparumas-dilimui-arba-issidevejimui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 09:59
×