Atvejo analizė. Besilaukiančių kūdikio moterų studenčių karjeros paieškos


Bakalauras atvejo analize. Atvejo analize bakalauras. Atvejo istorija.

Atvejo analizė. Besilaukiančių kūdikio moterų- studenčių karjeros paieškos. Ribos. Tikslas. Grupę sudarė keturios narės. Kodėl šios moterys sudaro grupę? Grupės istorija. Darbuotoja ir grupė. Aplinkos įtaka. Susitikimai. Atvirumas ir uždarumas. Santykiai. Saitai. Funkcionavimas. Išsivystymas. Pranašumai ir trukumai.

Tikslas. Šią nėščių moterų studenčių grupę remia valstybinio koledžo nėščių moterų centras. Ji suformuota turint tikslą ieškoti, kosamanta studijuoja mediciną. Jos tikslas - baigti studijuoti bendruosius dalykus koledže ir pereiti į instituciją, kurioje galėtų įgyti bakalauro laipsnį. Norėtų daugiau apie tai sužinoti, nes nežino, ar yra kokių kitų galimybių. Ji jos nėštumas mėn. Ji nori sužinoti, kur galėtų dirbti baigusi mokslus.

Meirana studijuoja psichologiją. Kasdien važinėja į koledžą traukiniu. Ištekėjusi, bet santuoka nėra tvirta. Turi dukra ir siuo metu laukiasi kudikio. Nėštumas 1,5mėnesio.

Austėja studijuoja istoriją. Norėtų dirbti universitete dėstytoja. Jos nėštumo trukmė- mėnesiai.

Vesta turi vieną dukrą. Laukiasi sūnaus- nėštumas- mėnesiai. Ji siekia anglų kalbos bakalauro diplomo. Norėtų susirasti darbą pagal specialybę.

Kodėl šios moterys sudaro grupę? Grupė susiformavo savo noru. Visos, besilaukiančios kūdikių studentės. Joms rūpi būsima karjera, kartu studijuoja ir padeda viena kitai mokytis akademinių dalykų. Pagal susitarimą ši grupė turės šešis užsiėmimus. Visos nutarusios nepraleisti nė vieno užsiėmimo, nebent būtų labai rimta priežastis. Norint tapti šios grupės nariu, reikia būti studente besilaukiančia kūdikio, arba planuojančia susilaukti kūdikio studijų metu. Kitas reikalavimas - grupės narys turi labai rimtai galvoti apie karjeros perspektyvas.

Grupės istorija. Grupė jau buvo susitikusi keturis kartus. Kadangi artėja semestro pabaiga, liko dar du susitikimai. Visos grupės narės juos lanko.

Darbuotoja ir grupė. Buvo pakviesta socialinio darbo fakulteto atstovė, kad padėtų grupei pritraukti naujų narių. Darbuotoja šioje grupėje turi b ir c tipo savybių (žr. Maier tipai). Ji (darbuotoja) turi panašią patirtį kaip ir grupės narės – studijavo nėščia. Dalijasi savo patirtimi, kai tai reikia grupei. Todėl ją galima priskirti ir c tipui. Ji dabar turi darbą ir dirba kaip profesionali pagalbininkė, taigi yra atskirai nuo grupės narių. Dėl to ją galima priskirti b tipui. Darbuotojos vaidmuo šioje grupėje -padėti kitoms tyrinėti ateities perspektyvas ir galimybes bei paskatinti padėti viena kitai atliekant karjeros galimybių paieškas.

Aplinkos įtaka. Didžiausią įtaką daro aplinka. Planuojant šios grupės susitikimus, būtina atsižvelgti į kiekvienos narės savijautą, galimybes, be to, į individualius poreikius, pasirinkimą, siekius. Visos, laukiasi, bet ne visos turi vaikų. Grupės narės seniai draugauja.

Susitikimai.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1130 žodžiai)
  • Kolegija
  • Galina
  • Atvejo analizė. Besilaukiančių kūdikio moterų studenčių karjeros paieškos
    10 - 3 balsai (-ų)
Atvejo analizė. Besilaukiančių kūdikio moterų studenčių karjeros paieškos. (2011 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-analize-besilaukianciu-kudikio-moteru-studenciu-karjeros-paieskos.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo