Atvejo analizė Opportunity partners


Sprendimo būdai. Konvertavimas į atvirąjį fondą. Dalinis likvidavimas padidinus dividendų išmokėjimą. Didelio masto išpirkimas.


Problema. Uždarojo tipo ir atvirojo tipo fondų anomalijos. Kokį būdą pasirinkti investuotojams, kad išvengti anomalijų ir uždirbti pelno?

1. Konvertavimas į atvirąjį fondą. Skirtumas tarp uždarojo fondo (CEF) ir atviro fondo (OEF) yra tai, kad CEF išleidžia fiksuotą akcijų skaičių pradžioje, o lėšos, uždaromos bet kurioms naujoms investicijoms, kai jos yra įsteigtos. Po atvirojo ir uždaro fondų skirtumų, akivaizdu, kodėl MXE pasirinko uždarąjį fondą. CEF mokesčių procentas yra mažesnis nei OEF, nes CEF nereikia reguliariai išleisti ir išpirkti akcijų. CEF taip pat gali investuoti visą arba didžiąją savo turto vertę, kad būtų sukurtas akcijų ar kitų vertybinių popierių portfelis, o AEF turi laikyti šiek tiek likvidžių lėšų, kad įvykdyti bet kuriuos išpirkimo reikalavimus. Dar vienas CEF pranašumas yra tai, kad per rinkos krizę fondo likvidumas ir pusiausvyra neturi įtakos, nes pirkimo ir pardavimo veikla yra susijusi su rinkos dalyviais (pvz., investuotojais, brokeriais ir rinkos formuotojais) antrinėje rinkoje ir fondas nėra tiesiogiai susijęs. Tai nėra palanki Goldstein galimybė, nes OEF uždarytų nuolaidų skirtumą MXE tik už didesnius sandorių mokesčius.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (680 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zimbabve
  • Atvejo analizė Opportunity partners
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atvejo analizė Opportunity partners. (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-analize-opportunity-partners.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo