Atvejo analizė pagal Maslow teoriją


Atvejo analizė pagal maslow teoriją klausimas pirmas. Klausimas antras. Klausimas trečias. Klausimas ketvirtas.

Klausimas pirmas: Kuriuos iš Maslow piramidėje pateiktų poreikių patenkino Frankas iki jam netenkant darbo? Dėl ko taip manote?

Atsakymas: Iki Frankui netenkant darbo jis patenkino: fiziologinius poreikius dalinai, saugumo, priklausymo ir meilės, pagarbos ir savigarbos bei saviaktualizacijos poreikius.

Taip manau, nes tekste rašoma, jog Franko šeimai niekada netrūkdavo maisto, rūbų, jie turėjo namus, pastovias finansines pajamas, buvo numatomas ilgalaikis saugumas dėl darbo. Franko gyvenimas buvo stabilus. Jis priklausė grupei, tai šeima ir bendradarbiai. Šeimoje buvo mylimas. Dėl savo kokybiško darbo, kompetencijos buvo pelnęs bendradarbių pagarbą. Frankas buvo vertinamas ir priimamas kolegų, dėl to jis pasitikėjo savimi, tai teikė jam savigarbos jausmą.

Taipogi Frankas įgyvendino savo unikalias galimybes - rankomis drožinėti kėdes. Darė tai kūrybingai, su meile. Darbe jis aktualizavo save.

Klausimas antras: Kurio iš Maslow piramidėje pateiktų poreikių Frankas nepatenkino tuo metu, kai dar turėjo darbą?

Atsakymas: Turėdamas darbą Frankas nepatenkino fiziologinio poreikio – miego.

Klausimas trečias: Kurie poreikiai buvo patenkinami tuomet, kai Frankas neteko darbo? Pateikite pavyzdžių.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (359 žodžiai)
  • Rita
  • Atvejo analizė pagal Maslow teoriją
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atvejo analizė pagal Maslow teoriją. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-analize-pagal-maslow-teorija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 20:41
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo