Atvejo analizė Socialinės paramos sistema


ATVEJO ANALIZĖ Socialinės paramos sistemos savarankiškas rašto darbas nr. Socialinės piniginės paramos poreikis. Informacija apie asmenį ir jo šeimos narius. Reikalingos socialinės paslaugos. Vertinimo kriterijai vertinimo kriterijai.


Visiškai išsekusi Pasvalio rajone, Joniškėlio kaime, gyvenanti 70 metų Pranė (vardas pakeistas) galbūt būtų gyva supuvusi, jei kaimynai nebūtų iškvietę socialinės darbuotojos. Savaitgalio rytą pas senolę atskubėjusi Joniškėlio apylinkių socialinė darbuotoja pamatė siaubingą reginį ir akimirksniu iškvietė greitosios pagalbos medikus. Savaitę lovoje pragulėjusi ir visus gamtinius reikalus po savimi dariusi pensininkė buvo išsekusi, jos oda iššutusi, į kairės rankos dilbio raumenis palaidinukės rankogalis buvo taip įaugęs, kad drabužį atkirpus ir ištraukus rankoje liko gili žaizda. Moterį medikai gelbėjo sutelkę visas pajėgas. Slaugė ir pati susirgo. Kai prieš dvejus metus mirė vyras, viena likusi Pranė vos ne vos dar vaikščiojo. Vienišai ligotai senutei prižiūrėti buvo skirta tame pačiame kaime gyvenanti moteris. Joniškėlio kaimo gyventoja už pensininkės priežiūrą pinigų negaudavo. Tačiau neseniai senutės prižiūrėtoja pati atgulė į ligos patalą. Vieniša kaimynė liko viena. Nuo tada ir prasidėjo senos moters kančios, trukusios visą savaitę. Neprisimena, kada maudėsi. Pranė sakė, kad kai ją prižiūrėjo jos kaimynė- tai ji visad būdavo švari ir viskuo aprūpinta. Kai prižiūrėtoja pati susirgo, ligonė liko viena.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (821 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimantė
  • Atvejo analizė Socialinės paramos sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atvejo analizė Socialinės paramos sistema. (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-analize-socialines-paramos-sistema.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo