Atvejo analizė


Atvejo analize pavyzdys. Atvejo analizės pavyzdys. Atvejo analizes pavyzdziai. Socialinio darbo atvejo analize. Seimos atvejo analize. Atvejo analizė socialinis darbas. Atvejo aprašymas. Atvejo analize pavyzdziai. Atvejo analizė mokykloje. Atvejo analize sveika gyvensena.

R.A. 16m. paauglė, Žiburio vid. mokyklos 9klasės mokinė kreipiasi į seniūnijos socialinę darbuotoją dėl šeimoje esančio girtuokliavimo bei su tuo susijusio smurto. Mergaitė mažai lanko mokyklą, neatlieka namų darbų. Paauglė gyvena kartu su tėvais ir dar dviem broliais jaunesniais už save.

R. A. 16m. Paauglė, žiburio vid. Į seniūniją kreipėsi išsigandusi paauglė mergaitė, kadangi namuose ją muša tėvas, paauglė mergaitė pati, savarankiškai kreipiasi į seniūnijos socialinę darbuotoją prašydama pagalbos, ji teigia, jog šeimoje yra problemų: nuolatinis tėvo girtavimas ir jo smurto naudojimas prieš šeimos narius jai trukdo atlikti namų darbus. Mergaitė išsigandusi, bijo, neišsimiega, neatlieka namų darbų, kadan 16 m paauglė, žiburio vid. Mokyklos klasės mokinė. R. A. Teigia, jog namuose ji palaiko šiltus santykius su mama ir jaunesniais broliais. Paauglė teigia, jog klasėje draugų neturi su klasės auklėtoja bendrauja mažai. R. A. Geriausias draugas yra šuo. Mergaitė teigia, jog pagalbos ji niekur ir niekada nesikreipė, nes bijojo, kad sužinojęs tėvas ją mirtinai sumuš ji ir toliau būtų tylėjusi, bet kadangi jos tėvas pardavė jos geriausią draugą šunį už butelį degtinės, ji supyko ir tėvas ją vėl mušė. Netekus šunio ji negali toliau taip gyventi ir pati nusprendė kreiptis pagalbos. R. A. Verkia, yra išsigandusi, bijo grįžti į namus, tačiau nenori palikinformacijos kreiptasi į paauglę r. A. Su tikslu išsiaiškinti: kokie santykiai šeimoje, ar tėvas seniai vartoja alkoholį? Ar tankiai šeimoje patiriamas smurtas? Kokie mergaitės santykiai su tėvu ir motina, broliais? Ar motina taip pat vartoja alkoholį? Ar tėvas turi nuolatinį darbą? Kokie tėvų tarpusavio santykiai? Ar dėl šios problemos paauglė anksčiau kur nors kreipėsi apie situaciją šeimoje informavo ?.

Informacijos kreiptasi į r. A. Klasės auklėtoją su tikslu išsiaiškinti: ar r. A. Tėvai domisi kaip sekasi dukrai mokytis, kokie yra mokymosi rezultatai? Ar mergaitė nesiskundė auklėtojai dėl situacijos jų šeimoje? Ar paauglė dažnai neateina į mokyklą, kiek pamokų praleidžia per savaitę, į kokias pamokas dažniausiai neateina? Kaip auklėtoja galėtų apibūdinti savo auklėtinę r. A, jos elgesį, charakterį?.

Informacijos kreiptasi į r. A. Kaimynus su tikslu išsiaiškinti: ką jie galėtų pasakyti apie šią šeimą? Ar yra pastebėtas mergaitės tėvas girtuokliaujant, smurtaujant prieš kitus šeimos narius.

Informacijos kreiptasi ir į r. A. Tėvus su tikslu išsiaiškinti: ar yra pagrįstumo tikėti paauglės pasakojimu? Kaip tėvai reaguoja į tokius dukros nusiskundimus? Ar tėvas pripažįsta turintis problemų dėl alkoholio vartojimo?.

Informacijos kreiptasi į mergaitės brolius su tikslu išsiaiškinti: ką berniukai gali pasakyti a po pokalbio su r. A.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1031 žodžiai)
  • Mokykla
  • Raminta
  • Atvejo analizė
    9.7 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Atvejo analizė. (2011 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:54
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo