Atvejo aprašymo struktūra


Atvejo aprašymo struktūra bendri duomenys. Veiksniai , apibūdinantys individą. (. . vaikai , santykiai religiniai įsitikinimai ekožemėlapiai , genogramos ir jų analizė ). Veiksniai apibūdinantys artimiausius klientui asmenis draugai , kaimynai , santykiai su jais. Kur buvo anksčiau kreiptasi pagalbos. Įspūdžiai ir įvertinimas. Problemos (- ų ) nustatymas. Kokia socialinio darbuotojo pasiūla problemos sprendimui.


Klientas gan artimai bendrauja su savo artimaisiais, sunkiai vaikšto, nes turi problemų su kojų sąnariais, vartoja vaistus dėl aukšto kraujo spaudimo.

Turi problemų su kojų sąnariais, todėl negali daug vaikščioti. Sirgo prostatos vėžiu. Liga išgydyta, bet profilaktiškai turi tikrintis.

2011m. tapo našlys ir iki šiol labai jautriai reaguoja į žmonos mirtį. Dažnai verkia ir sielvartauja. Priklausomybių neturi.

Baigęs tik pradinę mokyklą, nes buvo ištremtas į Sibirą. Mėgsta dainuoti.

Našlys, turi keturis vaikus. Su visais vaikais palaiko artimus ryšius. Labai religingas, kiekvieną sekmadienį lankosi Šv. Mišiose, aukoja bažnyčiai.

Santykiai daugiausiai artimi. Didelę reikšmę kliento gyvenime turi bažnyčia. Turi draugę su kuria dažniausiai kalbasi telefonu, bet tarp jų yra labai stiprus emocinis ryšys. Su visais vaikais palaiko artimus ryšius. Su kaimynais nebendrauja artimai.

Klientas kilęs iš tvarkingos šeimos, tėvas buvo kolūkietis, mama namų šeimininkė, augo su 7 broliais ir seserimis. Tėvai žalingų įpročių niekada neturėjo. Abu mirė dėl senatvės. Vedė būdamas 23 metų siuvėją Stanislavą su kuria susilaukė 3 vaikų. Dirbo kolūkio pirmininku. Vaikai taip pat neturi žalingų įpročių. Šeimoje nebuvo jokių psichikos sutrikimų ar paveldimų ligų.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (833 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Atvejo aprašymo struktūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Atvejo aprašymo struktūra . (2017 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvejo-aprasymo-struktura.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 19:30
×