Atvirojo kodo programinė įranga


Įvadas. Atvirojo kodo programinė įranga. Atvirojo kodo programinės įrangos testavimas ir lyginimas su kita programine įranga. Atvirojo kodo programinės įrangos platinimas lietuvoje. Misija. Vizija. Tikslai. Dešimt dalykų kuriuos reikia įsidėmėti apie atvirąjį kodą. Atviras kodas yra nemokamas. Atviras kodas yra linux. Atviram kodui nėra palaikymo (angl. Support). Atviro kodo programos yra mažiau funkcionalios. Suintegruoti atvirą kodą ir windows'us yra labai sunku. Suintegruoti atvirą kodą ir windows'us yra labai paprasta. Atviras kodas yra saugesnis. Atviras kodas yra mažiau saugus. Atviro kodo programos negali būti išplečiamos. Atviro kodo programas yra sudėtinga naudoti. Ar atvirojo kodo programinė įranga yra populiari? Išvados. Literatūra.

Kuomet kasdieniame gyvenime vis dažniau negalime apsieiti be informacinių technologijų, mes visados susiduriame su tam tikra programine įranga. Nesvarbu kuom naudojatės - navigacine sistema, kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, Jūs tuo metu naudojate tam tikrą programinę įrangą. Programinė įranga gali būti labai įvairi – atvirojo kodo, laisvoji, ribotos veikimo trukmės, neatlyginto naudojimo ar net „piratinės“. Vartotojams dažniausiai nėra taip jau įdomu, kokią programinę įrangą jie naudoją, tačiau tai yra iki tol, kol prietaisuose neatsiranda tokie pranešimai kaip: „Norint tęsti programos veiklą, prašome atnaujinti programinę įrangą“ / „Įveskite naują aktyvacijos kodą“ / „Jūsų programinės įrangos galiojimo laikas baigėsi“. Tuomet galime iškelti klausimą – kas yra programinė įranga? Šio darbo metu, mus labiausiai domins atvirojo kodo programinė įranga.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 220 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2424 žodžiai)
  • Vaida
  • Atvirojo kodo programinė įranga
    10 - 3 balsai (-ų)
Atvirojo kodo programinė įranga. (2013 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/atvirojo-kodo-programine-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:31
×