Atvirų interneto svetainių analizė


Įvadas. Įstorija. Atvirieji grafiniai redaktoriai. Gimp. Inkscape. Blender. Gnu gpl licenzija. Išvados. Literatūros sąrašas.


1993 metais - Sukurta „Mosaic“ naršyklė kurios funkcionalumas primine šių dienų naršykles.

1994 metais - Marc’as Andreessen’as, Mosiac programinės įrangos inžinierius sukūrė pirmą komercinę e-naršklę „Netscape navigator“.

2004 metais - Išleidžiama „Firefox“ 1.0 taip pradedama antrajį naršykliu karą, metu pabaigoje „Firefox“ buvo naudojama 7,4% visu interneto vartotoju.

Naujojoje versijoje (GPL 3.0) šią licenciją turinčios programos autorius taip pat turi teisę (bet ne pareigą) reikalauti:

Šiandien atviro kodo programine įranga yra labai greitai pletojama. Yra labai daug atviro kodo programų , skirtingo tipo užduotims spresti. Ši tema yra labai aktuali, nes galima gerokai sutaupyti pinigų naudojant nemokamą arba nebrangią atviro kodo įrangą. Iš grafinių redaktorių yra labai daug atviro kodo programų kuriomis verta ir apsimoka nauduotis(pvz. GIMP, Inkspace, XaraXtreme, OpenOffice Draw, Blender 3D, DIA, GIMPShop ir t.t.), nes jos siulo labai gera funkcionalumą ir tai yra labai gera nemokoma alternatyva profesionalioms programoms kurios kainuoja nemažai. Taip pat galima laisvai tobulinti ir pertvarkyti atviro kodo grafinius redaktorius, sukurti naujas funkcijas, laisvai platinti modifikuota programinę įrangą ir gauti iš jos pelno.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 456 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1713 žodžiai)
  • Tomas
  • Atvirų interneto svetainių analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Atvirų interneto svetainių analizė. (2016 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/atviru-interneto-svetainiu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:02
×