Audi markės automobilių važiuoklės remonto baro organizacinis ekonominis projektas


Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Opel markės automobilių važiuoklės remonto baro organizacinė ekonominė analizė. Įmonės veikla ir valdymas. Projektuojamo serviso paslaugų analizė. Projektuojamo serviso rinka ir konkurentai. Verslo prielaidos ir rizika. Projektuojamo serviso finansų planas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Greitėjantis mūsų gyvenimo tempas ir nuolatinė laiko stoka padarė mūsų gyvenimą greitkeliu, kuriuo važinejame kiekvieną dieną. Norint visur suspėti ir turėti bent šiek tiek laisvo laiko mūsų gyvenimo neatsiejama dalimi tapo automobilis.

Kadangi tai mūsų kasdienybės dalis, tai ji turi patikimai tarnauti ir nepavesti mūsų sunkiausiomis akimirkomis, todėl reikia palaikyti automobilio techninę priežiūrą. Pagrindiniai eksploatuojamų automobilių gedimai yra susiję su važiuokle. Važiuoklė susideda iš daugelio komponentų pavyzdžiui: amortizatoriai, spyruoklės, vairo traukės, vairo traukių antgaliai ir apsauginės gumos, svirtys, šarnyrai, pusašiai, granatos, atraminiai guoliai ir plokštelės, stabilizatoriai ir t. t.

Dėl tokios gausybės komponentų važiuoklės remontu užsiima daugybė autoservisų, tačiau Telšiuose ir aplink juos nėra nė vieno specializuoto Audi markės atomobilių važiuoklės serviso. Audi markės automobiliai Lietuvoje išlaiko vidutinę rinkos kainą, todėl gana dažnai juos sutinkate kelyje, o tai reiškia nemažą paklausą mano atidaromam Audi markės automobilių važiuoklės servisui.

Objektas: Suprojektuoti Audi markės automobilių važiuoklės remonto barą.

Dabro tikslas – parengti įmonės, teikiančios Audi markės automobilių važiuoklės remonto paslaugas organizacinį ekonominį projektą.

Darbo uždaviniai:

Suprojektuoti Audi markės automobilių važiuoklės remonto barą;

Atlikti projektuojamos įmonės veiklos ir teikiamų paslaugų analizę;

Apskaičiuoti darbuotojų atlyginimus;

Susipažinti su gręsiančiomis rizikomis ir konkurencija;

Sukurti įmonės finansų planą.

Darbo metodai:

Informacijos šaltinių analizė;

Procesų stebėjimas praktikoje;

Norint įkurti tinkamą ir nešančią pelną įmonę reikia žinoti pagrindinius dalykus. Remiantis V. Aleknavičienės knygos „ Veiklos kūrimas ir organizamvimas“ įžangos ištrauka, tai „Norint veiklą sklandžiai organizuoti būtina iš anksto numatyti:

konkrečius tikslus, siekius (ko siekiama, kokiais mastais, kokia apimtimi);

veiklos organizavimą (kur, kada ir kiek reikės vietos, laiko ir kokių apimčių);

Įkūrus įmonę didelę jos sėkmės dalį sudaro jos valdymas. Į šį procesą įeina keturi aspektai: planavimas, organizavimas, vadovavimas, kontrolė. Remiantis R. Matienės ir F. Smolenskienės knygos ištrauka mažoms įmonėms patariama vadovautis paprastąja valdymo struktūra, kai direktoriui yra pavaldūs visi. „ Tokią struktūrą renkasi nedidelės įmonės, kuriose dirba keli žmonės ir vienas vadovas gali atlikti visas valdymo funkcijas“.

Kiekvienas verslininkas pradėdamas savo verslą susiduria su rizika Verslo riziką sąlygoja įvairūs veiksniai:

verslo paslaptys ir ribota informacija rinkoje;

Todėl įkūrus servisą reikės nuolatos stebėti ir analizuoti besikeičiančią rinką, jos dinamiką, klientų poreikius, kainų svyravimus, stengtis pritapti prie besivystančių naujovių ir pan.

Tokioje įmonėje gali dirbti ne tik pats savininkas, bet ir jo šeimos nariai.

Įmonės pavadinimas butu „ AUTOMANAI“. Ji bus įsteigta Telšiuose Džiugailės 35. Šis pastatas yra apie 1 kilometrą nuo pagrindinio kelio, todėl bus pastayti du reklaminiai stendai (vienas prie pasukimo į Džiugailės gatvę, o kitas prie pasukimo į servisą) siekiant pritraukti daugiau klientų. Šis servisas dirbs paslaugų srityje ir teiks Audi markės automobilių važiuoklės remonto paslaugas.

Įmonei vadovaus direktorius (savininkas), kuriam bus pavaldūs visi įmonėje dirbantys darbuotojai. Įmonėje iš viso dirbs 6 darbuotojai: direktorius, buhalterė – sekretorė, vyr. mechanikas – priėmėjas ir trys mechanikai. Kiekvienam mechanikui bus paruoštas atskiras darbo postas su visa reikiama įranga darbui.

Direktorius bus atsakingas už visą kolektyvą, priiminės sprendimus susijusius su verslo plėtimu, teikiamų paslaugų kokybe ir kainodara, mokės mokesčius, atlyginimus, bendraus su kitų įmonių vadovais siekiant pritraukti daugiau investicijų ir klientų.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 111 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3366 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Audi markės automobilių važiuoklės remonto baro organizacinis ekonominis projektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Audi markės automobilių važiuoklės remonto baro organizacinis ekonominis projektas. (2016 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/audi-markes-automobiliu-vaziuokles-remonto-baro-organizacinis-ekonominis-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:36
×