Audiniai veiklos analizė


Įmonės charakteristika. Uab „Audena“ veiklos analizė. Įmonės planavimo sistema. Įmonės veiklos organizavimas (valdymo struktūra). Įmonės valdymo stilius. Įmonės motyvavimo sistema. Įmonės kontrolės sistema. Literatūra.

UAB „Audena“ siūlo ne tik audinius, bet ir siūlus, įvairias staltieses, užklotus, pagalvėles, papuošalus iš audinių, kilimus ir užuolaidas. Pasirinkimas tikrai platus, todėl kiekvienas apsilankęs pirkėjas randa geros kokybės prekę prieinama kaina. Nepaisant šių prekių, pagrindinės prekės yra audiniai. Pagrindinės audinių rūšys: viskozė, velvetas, trikotažas, šilkas, linas, gobelenas, džinsas ir aksomas. Audiniai yra įvairių spalvų ir raštų. Visus audinius, kaip jie atrodo, kokios prekės yra parduodamos klientai gali pamatyti audinių salono „Audena“ lankstinuke. Prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl kaskart apsilankantis pirkėjas, visada randa naujausias prekes bei gali pasikonsultuoti su profesionaliais audinių specialistais, kurie maloniai padės išsirinkti norimą prekę.

Įmonė įsikūrusi pačiame Šiaulių miesto centre, kad pirkėjams būtų lengva rasti ir patogu atvykti. Šis verslas Lietuvoje, ne išimtis ir Šiauliuose, yra gana gerai išplėtotas ir šiuo metu Lietuvoje audinių pramonė yra gerokai pažengusi pirmyn, nes žmonės dažnai perka audinius ir siuvasi drabužius ar kitus gaminius. Todėl konkurentų skaičius tikrai nemažas. Pagrindinės konkurentės Šiauliuose yra UAB „Lamija”, UAB „Urtė”, UAB „Bauer International”, A. Mažeikio įmonė „Casa Iana”, A. Matuzienės įmonė, UAB „Josviltė, IĮ „Jūvirita”, UAB „Patronesė” bei UAB „Judova”. Taigi galime matyti, jog Šiauliuose audinių tiekimo įmonių yra gana daug, o UAB „Audena” padidina vartotojų pasirinkimo galimybes. Beje ši įmonė pritraukia pirkėjų dėmesį, nes siūlo išskirtinių raštų ir spalvų audinius, kilimus, užuolaidas ir kitas prekes.

Taip pat įmonė nuolat ieško partnerių, galinčių tiekti kokybišką produkciją ir maloniai bendrauja tiek su didelėmis tiek su smulkiomis įmonėmis. UAB „Audena” vykdo išankstinį audinių užsakymą ir pristatymą ir palaiko ryšį su stambiais užsakovais. Taigi įmonė „Audena” yra puikus pasirinkimas norint įsigyti reikiamus audinius, kilimus, užuolaidas ir kitas reikalingas prekes. Įmonė atsižvelgia į vartotojų poreikius ir pateisina jų lūkesčius.

Organizuoja kasdienę įmonės veiklą, priima į darbą ir atleidžia darbuotojus. Jis atstovauja įmonei santykiuose su trečiaisiais asmenimis ir teisme bei arbitraže.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1910 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domigric
  • Audiniai veiklos analizė
    10 - 8 balsai (-ų)
Audiniai veiklos analizė. (2015 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/audiniai-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:52
×