Audinių asortimentas


Tekstiles prekiu asortimento atpazinimas. Audiniu pogrupiai.

Audinių asortimentas, struktūra ir kokybė. Audinių asortimentas techniniai rodikliai. Audiniai. Pynimas. Audinių tankumas. Audinio atraminis paviršius. Pūko dangos charakteristikos. Audinių savybės. Mechaninės savybės. Megztinės medžiagos (trikotažasNeaustinės medžiagos. Audinių sandara. Atsparumas dėvėjimui. Megztinės medžiagos (trikotažo) sandara. Medžiagų kokybė.

Audiniais vadinami gaminiai, sudaryti iš vienų su kitais susipinančių išilginių ir skersinių siūlų. Išilgai audinio išsidėstę siūlai vadinami metmenimis, skersai - ataudai. Metmenų ir ataudų sistemų audiniuose gali būti po vieną, dvi ir daugiau.

Audiniai skiriami buitiniams ir techniniams reikalams. Buitiniai audiniai pagal žaliavą skirstomi į medvilninius, lininius, vilnonius, šilkinius ir iš cheminių pluoštų. Kiekvienoje iš šių audinių grupių yra pogrupiai. Pavyzdžiui, vilnoniai audiniai skirstomi į grynavilnius ir pusvilnonius. Grynavilniais audiniais laikomi tokie, kuriuose vilnos ne mažiau kaip 5%; pusvilnoniai tokie, kuriuose vilnos ne mažiau kaip 20%.

  • Microsoft Word 364 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3716 žodžiai)
  • Ugne
  • Audinių asortimentas
    10 - 2 balsai (-ų)
Audinių asortimentas. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/audiniu-asortimentas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:17
×