Audio aparatūros pajungimas automobilyje


Įvadas. Garsiakalbiai. Montavimas. Garsiakalbių komponavimas. Žemadažniai garsiakalbiai ir stiprintuvai. Vėluojantis bosas. Stiprintuvai. Jungiamieji laidai. Informacijos šaltiniai.

Šiais laikais daugelis žmonių yra nepatenkinti originalia automobilio garso sistema, kadangi jos kokybė neatitinka visų vairuotojo lūkesčių. Perkant naują automobilį neretai tikimasi, kad komplektacijoje bus sumontuota puiki garso aparatūra. Tačiau siekdami mėgautis maksimaliu muzikos teikiamu komfortu atsiranda tokių žmonių, kurie šią problemą nusprendžia išspręsti patys ar su meistrų pagalba persidaryti, ar dalinai modifikuoti savo garso sistemą. Šiai problemai išspręsti yra daugybę būdų, pradedant nuo to, kad paprasčiausiai užtenka pakeisti garsiakalbius į geresnius ar tiesiog įsidėti daugiau garsiakalbių, tačiau vargu ar nuo to ženkliai pagerės garso kokybė ir skambėjimas. Todėl dažniausiai, norint išgauti dar geresnę garso kokybę tenka bagažinėje įstatyti žemų dažnių garsiakalbį, kuris garsui suteikia žymiai geresnį skambesį.

Darbo objektas - automobilio garso aparatūra.

Darbo tikslas - Išnagrinėti automobilio garso sistemos sudedamąsias dalis ir jų paskirtį.

Darbo uždaviniai:

1)Išanalizuoti, kokie yra garsiakalbiai.

2)Išnagrinėti, kokie būna žemadažnius garsiakalbius ir stiprintuvus

3)Išsiaiškinti, kokiais laidais yra jungiama garso sistema.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 850 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2391 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ginas
  • Audio aparatūros pajungimas automobilyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Audio aparatūros pajungimas automobilyje. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/audio-aparaturos-pajungimas-automobilyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:15
×