Audito etapai audito procedūros


Mokesciu audito etapai. Audito procedūros tikrinimas. Mokesciu auditas etapai. Atsargų auditas etapai. Audito etapai referatas. Įrašų ir dokumentų tikrinimo audito procedūrų. Darbo užmokesčio auditas kaip atliekamas. Audito diplominiai ir kursiniai darbai.

Audito etapai. Audito procedūros. Pasirengimas auditui: strategija. Susipažinimas su audituojamos įmonės veikla ir jos verslu. Audito plano ir programų sudarymas. Atsargų audito programa. Medžiagos rinkimas. Tikrinimas. Auditoriaus išvados ir ataskaitos parengimas. Atlikto audito kontrolė. Audito procedūros. Turto tikrinimas. Stebėjimas. Patvirtinimas. Paklausimas. Įrašų ir dokumentų tikrinimas. Pakartotinis atlikimas. Analitinės procedūros.

Temos tikslas: Išaiškinti studentams kokius etapus turi praeiti auditorius, kad auditas būtų atliktas kokybiškai, su mažiausiomis materialinėmis ir laiko sąnaudomis.

Audito metu atliekama daug įvairių darbų: tikrinami dokumentai, apskaitos registrai ir finansinės ataskaitos, suskaičiuojamos materialinės vertybės ir pinigai, renkama informacija apie tam tikrą ūkinę operaciją, įvykį ar faktą, organizuojamos kai kurių darbuotojų apklausos ir stebėjimai ir t.t. Labai svarbu, kad šie darbai būtų atliekami nuosekli, tai yra etapais. Audito etapas-tai tam tikras tarpsnis, kurio metu atliekami audito darbai. Nuosekliai, tam tikrais etapais atliekami, audito darbai garantuoja daug didesnį audito efektyvumą: dirbama greičiau, padaroma mažiau klaidų, išvengiama konfliktų su klientais ir pan.

  • Apskaita Konspektas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (4864 žodžiai)
  • Justina
  • Audito etapai audito procedūros
    10 - 1 balsai (-ų)
Audito etapai audito procedūros. (2013 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/audito-etapai-audito-proceduros.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:15
×