Audito rūšys ir jų taikymas praktikoje


Įvadas. Teorinė dalis. Audito ištakos ir raida. Audito samprata. Audito aplinka. Audito tikslai. Audito klasifikacija. Tiriamoji dalis. Vidaus audito vaidmuo šiuolaikinėje įmonėje. Išvados. Literatūros sąrašas.

AKTUALUMAS: Audito efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo apskaitos kokybės ir nuo to, ar apskaita tinkamai panaudota audito metu. Ir pažangiausios audito metodikos bus neveiksmingos, jei apskaitos duomenys bus klaidingi, netikslūs, blogai susisteminti. Apskaita yra svarbiausias audito proceso elementas. Apskaitos ir audito tikslas yra bendras- pateikti objektyvią informaciją apie įmonės veiklą informacijos vartotojams, kad jie galėtų priimti teisingus sprendimus. Todėl apskaitos ir audito informacijai keliami tie patys- optimalumo, savalaikiškumo, patikimumo, suprantamumo, reikšmingumo reikalavimai. Gera apskaita yra būtina sąlyga patikimai ir teisingai finansinei informacijai gauti.

PROBLEMA: Kokią audito rūšį pasirinkti, kad audito rezultatai duotų išsamius paaiškinimus apie įmonės veiklą?

DARBO TIKSLAS: išanalizuoti audito rūšis ir jų taikymą praktikoje.

DARBO UŽDAVINIAI:

1.Išsiaiškinti audito atsiradimą Lietuvoje;

2.Apibūdinti kas yra auditas;

3.Išnagrinėti audito aplinką;

4.Išsiaiškinti audito tikslus;

5.Išnagrinėti audito klasifikaciją.

OBJEKTAS: audito taikymas praktikoje.

METODAS: mokslinės literatūros analizė.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (4954 žodžiai)
  • Kolegija
  • Venskaityte
  • Audito rūšys ir jų taikymas praktikoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Audito rūšys ir jų taikymas praktikoje. (2013 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/audito-rusys-ir-ju-taikymas-praktikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:16
×