Auditoriai ir jų veikla


Įvadas. Auditoriai. Reikalavimai. Auditorių veikla. Teisės. Pareigos. Atsakomybė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikinėmis dinamiško verslo sąlygomis auditas įgyja vis didesnę reikšmę ir populiarumą, jo poreikis didėja. Tai paaiškinama šiais argumentais: padidina verslo partnerių ir visuomenės pasitikėjimą įmone, užtikrina didesnį investuotojų domėjimąsi įmone, suteikia visiems informacijos vartotojams tam tikrą garantiją, jog įmonėje yra gera turto, finansų, valdymo, vidaus kontrolės sistema ir t.t. Audito poreikis nemažės ir ateityje, dėl visuomenėje egzistuojančių problemų: neobjektyvios informacijos pateikimo iš įmonių vadovų pusės, informacijos vartotojų neteisingų sprendimų priėmimo, dėl neobjektyvios informacijos ir t.t.

Taigi, atsižvelgdama į tokią šių dienų situaciją, jog auditas yra naudingas ir jo poreikis nemažės ateityje, norėčiau aptarti asmenis kurie atlieka visą šį darbą.

Mano darbo tikslas- supažindinti su auditoriams keliamais reikalavimais, jų veikla, teisėmis, pareigomis bei atsakomybe.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1189 žodžiai)
  • Auditoriai ir jų veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
Auditoriai ir jų veikla. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/auditoriai-ir-ju-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:38
×