Auditoriaus išvada apie finansinių ataskaitų santrauką; finansinių ataskaitų peržvalgos


Auditoriaus išvados dalys. Įvadas Finansinių ataskaitų peržvalgos. Finansinių ataskaitų peržvalgos procedūros. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Finansinių ataskaitų santrauka naudojama viešam pateikimui, kad trumpai susipažinti su įmonės esama finansine situacija.

Auditoriaus išvados dalys: pavadinimas, adresatas, įžanginė pastraipa, vadovybės atsakomybės, pareiškimas, pastraipa, kurioje aiškiai pareiškiama nuomonė, auditoriaus parašas, auditoriaus išvados data, auditoriaus adresas.

Pavadinimas turi aiškiai nurodyti, kad tai yra nepriklausomo auditoriaus išvada apie santrauką. Adresato tinkamumui poveikį daro užduoties sąlygos, įmonės pobūdis, finansinių ataskaitų santraukos paskirtis.

Įžanginėje pastraipoje pirmiausia nurodoma finansinių ataskaitų santrauka, apie kurią auditorius teikia išvadą, ir kiekvienos į finansinių ataskaitų santrauką įtrauktos ataskaitos pavadinimas. Po to nurodomos audituotos finansinės ataskaitos. Daroma nuoroda į auditoriaus išvadą dėl audituotų finansinių ataskaitų, į tos išvados datą, ir į faktą, kad apie audituotas finansines ataskaitas buvo pareikšta nemodifikuota išvada. Jeigu auditoriaus išvados dėl finansinių ataskaitų santraukos data yra vėlesnė, nei auditoriaus išvados dėl audituotų finansinių ataskaitų data, yra nurodoma, kad finansinių ataskaitų santrauka ir audituotos finansinės atskaitos neatspindi įvykių, įvykusių po auditoriaus išvados dėl audituotų finansinių ataskaitų datos, poveikio audituotoms finansinėms ataskaitoms; ir nurodoma, kad finansinių ataskaitų santraukoje nėra visos pagal finansinėms ataskaitoms sudaryti taikomą finansinės atskaitomybės tvarką reikalaujamos atskleistos informacijos, ir kad finansinių ataskaitų santraukos skaitymas negali atstoti audituotų finansinių ataskaitų skaitymo.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (757 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Auditoriaus išvada apie finansinių ataskaitų santrauką; finansinių ataskaitų peržvalgos
    10 - 4 balsai (-ų)
Auditoriaus išvada apie finansinių ataskaitų santrauką; finansinių ataskaitų peržvalgos. (2015 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/auditoriaus-isvada-apie-finansiniu-ataskaitu-santrauka-finansiniu-ataskaitu-perzvalgos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:06
×