Auditorijos baimė skaidrės


B a i m ė ? Ko žmonės bijo? Auditorijos baimė. Ar bijote kalbėti auditorijai? Ar buvo taip? Nusiraminimo būdai. Ar racionalu bijoti kalbėti?. Ar tai pagrįsta baimė? Kodėl bijome. Emocijos. Kaip nusiraminti? Ar galite save nuraminti mintimis? Emocinis nusiraminimas. Kodėl? Mes linkę manyti,. kad jeigu daug mąstysime,. tai išspręsime problemą,. bet tik apsunkiname situaciją. Iš kur stresas? Kodėl elgiamės neracionaliai? Gynybinis mechanizmas. Ką daryti? Išgyvenus traumą. migdolinė liauka (Amygdalos) perprogramuojama –. nebesiunčia skausmingų signalų,. emocinis krūvis išskaidomas. Raskime savo gynybinius mechanizmus. Kai vienas kalba,. kiti nekomentuoja, neteisia, neguodžia! Ar racionalu bijoti kalbėti? Viešoji kalba –. tik padidintas pokalbis. Cicerono kalba – Senato reakcija.


Yra du kalbėtojų tipai: tie, kurie nervinasi, ir tie, kurie meluoja Markas Tvenas.

Keliai dreba? Rankos virpa? Veidai dega? Burna džiūsta? Kvapo trūksta?

Širdis daužosi? Liežuvis stingsta? Delnai prakaituoja? Pilvas šąla? Atmintis neveikia?

Kūno raumenų atpalaidavimas rankų kojų Pečių juostos kontrolė Baimės taško masažas Balso mankšta Aš myliu savo auditoriją.

Ar racionalu bijoti kalbėti?Ar tai pagrįsta baimė?

Emocinės smegenys širdies ritmas kraujospūdis... Nauja vingiuota žievė kalba mąstymas.

Pvz.: Viskas bus gerai Nesijaudink (2 min.).

Rankos – delnais į viršų Alkūnės prie kūno Žiūrime prieš save Matome abu delnus vienu metu Kvėpuojame – širdis maudosi gryname ore Kas vyksta su problema, apie kurią galvoji?

Abi rankos – abi smegenų dalys emocinė (padeda nurimti) racionalioji (kompulsyviai mąsto) Žvilgsnis turi būti į du taškus!

Potrauminio sindromo pvz.: 09.11 JAV išgyvenę žmonės – lifto baimė kareiviai grįžę iš karo – kovos baimė Mes visi kenčiame nuo potrauminio streso sindromo.

Baimė – o kad tik neatsitiktų... Kaltė, gėda – esu žemesnis... Klaidinga viltis – jei tik pasistengsiu... Klaidinga jėga – pyktis, kritika, teisimas Poreikių neigimas – viskas gerai.

Sąmoningai suvokti iliuziją: ar tai gyvybės ir mirties klausimas? Nesielgti pagal iliuzijos poveikį (nejausk to, ką iš tiesų tai reiškia, nes tai pavojinga gyvybei) Išgyventi vaiko skausmą.

  • MS PowerPoint 564 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (641 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Modestas
  • Auditorijos baimė skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Auditorijos baimė skaidrės. (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/auditorijos-baime-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 16 d. 14:28
×