Audrius Stonys Ūkų ūkai ir Viena filmų apžvalgos


Audriaus stonio dokumentiniai filmai. Anot rezisieriaus audriaus stonio. Dokumentinis filmas viena. Uku ukai audrius stonys. Stonio dokumentinis filmas 'viena'. Audrius stonys uku ukai recenzija. Filmai ir amzinosios vertybes. Režisieriaus stonio dokumentiniai. Kodel dokumentiniai filmai vienadieniai. Audriaus stonio filmas viena apie.

Menų analizė. Audriaus Stonio "Ūkų Ūkai" ir "Viena" analizė.


Pirmieji dokumentiniai filmai lietuvoje buvo pademonstruoti vilniuje 1897 m. Dokumentinės kronikos apie lietuvą prieš pirmąjį pasaulinį karą yra nufilmavę lietuviai. 1921 m. Kino kronika pradėta kurti ir filmuoti ir lietuvoje, o reguliariai rodyta kino teatruose nuo 1932 m. Ketvirtajame dešimtmetyje pasirodė ir pirmieji lietuviški dokumentiniai filmai.

Kodėl anot režisieriaus audriaus stonio dokumentiniai filmai neturėtu būti vienadieniai ?

Ir kodėl reikia gilintis i esminius dalykus, perteikiančius amžinąsias vertybes ?

Audriaus stonio filmai nėra lengvi juos žiūrintis žmogus gali net nesuprasti kokia filmo prasmė pavyzdžiui audriaus stonio filmas ,,viena‘‘ jame tiesiog maža mergaite kuri filmo pradžioj sėdi ant lovos, sėdi visa laika mašinoj o vėliau įeina pro dideles duris i kažkokį pastatą kuriame ji sėdi apsikabinusi su mama. Iš tikro filme beveik nebuvo žodžiu bet įsigilinus i filmo esme galima suprasti jog mergaitė važiuoja i kalėjimą aplankyti savo mamos.

Taip pat ir kiti audriaus stonio filmai yra labai panašus tuo jog i jus reikia gilintis. Dar jie perteikia amžinąsias vertybes.

Audriaus stonio filmas „ukū ūkai“ pasakoja apie žmogaus kūno grožį ir trapumą laiko akivaizdoje. Pasaulis nėra mintis, kaip tvirtina filosofai visą gyvenimą paskyrę minčiai. Pasaulis visų pirma ir labiausiai – tai aistra. Tačiau aistra susieta su liūdėsiu. Liūdėsį gimdo ne tik mirtis, kuri pastato mus prieš amžinybę, bet ir gyvenimas, kuris pastato mus prieš laiką.

  • Menai Analizės
  • 2012 m.
  • Deivis
  • 2 puslapiai (433 žodžiai)
  • Menų analizės
  • Microsoft Word 13 KB
  • Audrius Stonys Ūkų ūkai ir Viena filmų apžvalgos
    10 - 1 balsai (-ų)
Audrius Stonys Ūkų ūkai ir Viena filmų apžvalgos. (2012 m. Kovo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/audrius-stonys-uku-ukai-ir-viena-filmu-apzvalgos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:41