Augalų insekcidinių ir fungicidinių sąvybių panaudojimas kovai su kenkėjais ir ligomis


Augalų insekcidinių ir fungicidinių sąvybių panaudojimas kovai su kenkėjais ir ligomis. Įvadas. 3 Natūralių augalų apsaugos priemonių ruošimo būdai. Šiuo metu. Augalai naudojami apsaugai. Augalų preparatai veikia švelniai, todėl nebūna labai didelio efekto, kaip naudojant pesticidus.  . Visiems augalų preparatams ruošti rekomenduojama naudoti lietaus vandenį. Ridikėliai - pomidorus ir agurkus saugo nuo lapgraužių ir erkių. Svogūnai ir česnakai - neleidžia plisti pomidorų grybinėms infekcijoms, agurkų bakteriozėms.  . Bulvės neserga fuzarioze ir fomoze, kai šalia lauko auga nasturtos ir vienmečiai flioksai.  . Šalia bulvių bei prieskoninių aromatinių augalų agurkų geriau nesodinti. Išvados. Augalų apsaugos prie­monių efektyvumas labai priklauso nuo jų parinkimo.

Įvadas 3 Natūralių augalų apsaugos priemonių ruošimo būdai...4   Augalai naudojami apsaugai 5 Natūralių augalų apsaugos priemonių ruošimo būdų schemos 6 Verta žinoti 8 Išvados 11 Literatūtros sąrašas 12.

Česnakai ir pupelės pasodintos tarp bulvių - apsaugo jas nuo kolorado vabalų. .

Bulvės neserga fuzarioze ir fomoze, kai šalia lauko auga nasturtos ir vienmečiai flioksai. .

Krapai kopūstus apsaugo nuo amarų ir vikšrų, o agurklės nuo sraigių. .

Augalų apsaugos prie­monių efektyvumas labai priklauso nuo jų parinkimo, panaudojimo būdo ir laiko.

Augalus nuo kenkėjų ir ligų galima apsisaugoti ir nenaudojant chemikalų. Tam pasitelkiama augalų insekcidinės savybės , iš jų gaminami nuovirai ir tirpalai.

  • Chemija Skaidrės
  • MS PowerPoint 756 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (420 žodžiai)
  • Kolegija
  • Silvija
  • Augalų insekcidinių ir fungicidinių sąvybių panaudojimas kovai su kenkėjais ir ligomis
    10 - 4 balsai (-ų)
Augalų insekcidinių ir fungicidinių sąvybių panaudojimas kovai su kenkėjais ir ligomis. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/augalu-insekcidiniu-ir-fungicidiniu-savybiu-panaudojimas-kovai-su-kenkejais-ir-ligomis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:09
×