Augalų purškimas ir purkštuvų pasirinkimas


Purkštukų tipai. Purkstuvu klasifikacija. Purkstuvu tipai. Purskimo technika. Koki sodo purkstuva rinktis nuo kenkeju. Kokį purkštuvą rinktis. Augalu purkstuvai. Sodo purskimas. Purkstuvai sodui. Sodo purškimo priemonės, purkštuvai.

Augalų purškimo technika bei purkštuvų pasirinkimo kriterijai. Įvadas augalų purškimo technika. Purkštuvų klasifikacija. Purkštukų tipai. Purkštuvų pasirinkimo kriterijai. Pakabinamų ir prikabinamų purkštukų pasirinkimo kriterijai. Naujausių purkštuvų techniniai duomenys ir pasirinkimo kriterijai. Naujovės purkštuvuose. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Be augalų purkštuvų ir augalų apsaugos priemonių neišsiverčia nei vienas rimtai ūkininkaujantis ūkininkas. Nepaslaptis, kad tai gana neseniai atsiradusi ir vis tobulėjanti sritis, kuri reikalauja atitinkamų žinių, na ir žinoma – išlaidų. Purkštuvai būna įvairūs, taigi išlaidos – irgi, tad kokį pasirinkti, ir į ką derėtų atkreipti dėmesį, aptarsime šiame darbe.

Darbo metu papildžiau savo žinias domėdamasis purkštuvais, bei sritimis su kuriomis jie susiję. Purkštuvus naudoja beveik visi stambesni Lietuvos ūkiai ar kooperatyvai (išskyrus ekologinius), taigi tai tikrai aktuali sfera į kurią gilintis derėtų kiekvienam žmogui, susiduriančiam su mechanizuotais žemės darbais. Iš darbe pateiktų lentelių galima praktiškai spręsti, kokį purkštuvą pasirinkti kokiam lauko kiekiui, taigi pasirinkimo kriterijai tampa aiškūs. Iš darbe pateiktos medžiagos aišku, kaip skirstoma augalų purškimo technika ir purkštukai. Taip pat, buvo aprašyta, kokios naujovės kuriamos purkštuvuose. Manau, kad darbo metu išpildžiau darbo tikslą išnagrinėdamas augalų purškimo techniką ir jos panaudojimą ūkiuose.

  • Žemės ūkis Referatas
  • Microsoft Word 1084 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1974 žodžiai)
  • Kolegija
  • Augalų purškimas ir purkštuvų pasirinkimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Augalų purškimas ir purkštuvų pasirinkimas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/augalu-purskimas-ir-purkstuvu-pasirinkimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:34
×