Augustinas Aurelijus išpažinimai vienuoliktoji knyga


Aurelijus augustinas ispazinimai interpretacija. Aurelijus augustinas ispazinimai apie laika. Aurelijus augustinas ispazinimai pirmoji knyga. Filosofija pagal augustina butaji laika zymi.

Augustinas aurelijus. Išpažinimai. Vienuoliktoji knyga. Įvadas. Laiko samprata augustino aurelijaus veikale „išpažinimai“. Išvados. Literatūros sarašas.

Nieko nėra amžino, viskas turi pradžią ir pabaigą. Žmonės gimsta, auga, tobulėja ir atrodo, kad viskas klostosi tobulai, tačiau kiekvienas žino, kad ateis tas laikas, kada ir jo gyvenimas bus baigtas. Susimąstant apie gyvenimo pabaigą, susimąstoma ir apie laiką, kurį turi kiekvienas ir kuris nepriklauso nei vienam. Visais laikais buvo keliami klausimai susije su laiku: kas yra laikas, iš kur jis atsirado, kaip jis veikia arba kas buvo prieš jį? Tokie klausimai kyla kiekvienam blaiviai mąstančiam žmogui, tačiau nei senovėje nei šiandien niekas tiksliai negalėjo ir negali paaiškinti laiko sampratos. Kai kurie tapatina laiką su mistika, kiti bando išaiškinti jį su mokslo pagalbą. Tuo tarpu žymus senovės filosofas Aurelijus Augustinas laiką sieja su krikščionybės Dievu. Savo kūrinio „Išpažinimai“ vienuoliktoje knygoje Aurelijus Augustinas priverčia susimąstyti ties mums visiems gerai žinomomis laiko trukmėmis, tokiomis kaip: būtasis, esamasis ir busimasis laikai.

Darbo tikslas: Išnagrinėti laiko sampratą ir išanalizuoti ją Aurelijaus Augustino kūrinio „Išpažinimai“ vienuoliktosios knygos ištraukoje.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (984 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Augustinas Aurelijus išpažinimai vienuoliktoji knyga
    10 - 1 balsai (-ų)
Augustinas Aurelijus išpažinimai vienuoliktoji knyga. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/augustinas-aurelijus-ispazinimai-vienuoliktoji-knyga.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 08:31
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo