Aukojimasis rašinys


Aukojimasis reiksme. Parašytas samprotavimas apie aukojimasi. Rasinys apie aukojimasi. Aukojimasis del artimu su prasme išvada. Aukotis reiksme. Zmoniu aukojimasis.

Aukojimasis rašinys.

Daugelis žmonių mano, kad aukojimasis – gero žmogaus elgesys ir jo gerumo atsipindys. Visuomenėje yra pagrįsta, kad geras žmogus yra tas, kuris aukojasi dėl savo artimųjų, tėvynės, draųgų, bei tų žmonių, kuriems yra blogai. Kiti mano, kad tai yra kvailystė, reikia rūpintis tik savimi, būti savanaudžiu ir gyvenimas bus lengvesnis bei šviesesnis. Daug žmoniu – daug skirtingų nuomonių, bet kaip yra ištikrūjų ? Ar aukojimasis padaro žmogų laimingą? Tai priklauso nuo pačio žmogaus, jo charakterio, pasaulėžiūros. Žodis aukotis kiekvienu pasitaikiusiu gyvenimo momentu gali turėti vis kitokią reikšmę. Aukoti galima sveikatą, pinigus, savo laiką, bet labai svarbu atsirinkti kam aukoti, pagalvoti, ar tas žmogus to vertas ir ar tai padarys tave laimingą.

Nėra kilnesnio poelgio atsidėkoti už artimo tau suteiktą rūpestį, meilę, dėmesį, kaip tik pagalba, arba pasiaukojimas dėl jo. Tačiau ar verta daryti tai, ko nenori tik dėl to, kad to nori ar tikisi artimieji? Šiais laikais daugelis žmonių, kurie turi šeimą ir vaikų bando palenkti vaikus į savo pusę nuo pat jų gimimo.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (713 žodžiai)
  • Mokykla
  • Paulius
  • Aukojimasis rašinys
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aukojimasis rašinys. (2015 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukojimasis-rasinys.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 16:09
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo