Aukso taisyklė


Šiandien jūs sužinojote labai svarbią taisyklę. „Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės. Pelytes laikysime ties šiuo paveiksliuku. Kviečiu susitarti! Moko gražiai elgtis tik su pačiais geriausiais draugais. Moko nedaryti kitiems to, ko nenorėtume, kad mums darytų. Moko, supykus išmėtyti savo ir suolo draugo daiktus po visą klasę. Moko taikiai išspręsti bet kokį ginčą. Pažymėk, kurios patarlės kalba apie draugystę? Ieškok draugo bėdoje, laimėje ir pats atsiras. Sunemeruok patarles apie draugystę! Be ištikimo draugo nesužinosi. Draugauja, kai duodi jam pažaisti išmaniuoju mobiliuoju telefonu. Pasako tiesą, kai negerai elgiesi, padeda nelaimėje, netskleidžia patikėtų paslapčių, paguodžia, išklauso. Pažymėk, kaip elgiasi tikras draugas? Kai į tau parodytą pyktį neatsakai piktu darbu. Kai tyli, nors ir matai, jog kiti mėto tavo draugo daiktus. Pasitikrink, kada laikaisi AUKSO taisyklės būdamas namuose? Kai iš kito vaiko atiminėji kuprinę, sąsiuvinius ar kitus daiktus. Kai siuntinėji kitiems vaikams piktas, erzinančias SMS žinutes. Kuriuose paveikslėliuose vaikai nesilaiko AUKSO taisyklės? Kai juokiesi iš turinčio negalią žmogaus. Kai priimi kieme žaisti mažesnį vaiką, nors tai tave erzina. Pasitikrink, kada Tu laikaisi Jėzaus Aukso taisyklės? ĮSIVERTINK! Pažymėk, kuriuos balionus paimsi. Žinau AUKSO taisyklę, bet jos nesilaikau.


Pelytes laikysime ties šiuo paveiksliuku. Atidžiai klausysimės užduočių. Atsakysime tik gerai apgalvoję. Dirbsime tyliai, kad netrukdytume draugams.

Moko taikiai išspręsti bet kokį ginčą, ar konfliktą ir turėti daug gerų draugų.

Ieškok draugo bėdoje, laimėje ir pats atsiras.

Turtas – tai ne draugas, o draugas – turtas.

Kuris sakinys atspindi tikrą draugiškumą? Tikras draugas yra tas, kuris...

Kai tyli, nors ir matai, jog kiti mėto tavo draugo daiktus.

Kurioms situacijoms tiktų žodžiai “nedaryk kitam to, ko nenorėtum, jog tau darytų”?

Pasitikrink, kada laikaisi AUKSO taisyklės būdamas namuose?

Kai siuntinėji kitiems vaikams piktas, erzinančias SMS žinutes.

Kai priimi kieme žaisti mažesnį vaiką, nors tai tave erzina.

  • MS PowerPoint 1229 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (254 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Aukso taisyklė
    10 - 2 balsai (-ų)
Aukso taisyklė. (2016 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukso-taisykle.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 20:31
×