Aukštaitijos nacionalinio parko teikiamų paslaugų kokybės tyrimas


Aukštaitijos nacionalinis parkas maitinimas. Svečių namų kavinės teikiamų maitinimo paslaugų apibūdinimas. Baigiamasis darbas svečių namų kavinės teikiamų maitinimo paslaugų apibūdinimas. Kursinis darbas teikiamu paslaugu kokybes vertinimas. Aukštaitijos nacionalinis parkas turizmo problemos.

Norint įvertinti Aukštaitijos nacionalinio parko teikiamų paslaugų kokybę buvo atliktas tyrimas. Anketinio tyrimo rezultatai aukštaitijos nacionaliniame parke. Apklausos metu buvo ketinama išsiaiškinti. Ar dažnai keliaujate? Kur dažniausiai apsistojate? Respondentų keliavimo intensyvumas. Dažniausiai poilsiaujate. Kiek laiko trunka jūsų apsilankymas? Apsilankymo aukštaitijos nacionaliniame parke tikslas. Kas labiausiai nepatinka aukštaitijos nacionaliniame parke? Šiam poilsiui pasirinkote všį turizmo centrą „palūšė“, kur ieškojote informacijos? Ar tenkina teikiamų paslaugų kokybė všį turizmo centre „palūšė“? Teikiamų paslaugų kokybė. Kokiomis teikiamomis paslaugomis jūs labiausiai nusivylėte? Kodėl? Kaip vertinate darbuotojus, jų kompetenciją bendraujant su klientais? Darbuotojų kompetencijos vertinimas, bendraujant su klientais. Jeigu jums būtų siūlomos papildomos paslaugos, ar jūs pasinaudotumėte šiomis siūlomomis paslaugomis? Siūlomos paslaugos aukštaitijos nacionalinio parko svečiams. Ar sutinkate su pateiktais teiginiais? Teikiamų paslaugų įvertinimas. Jūs apsilankėte všį turizmo centre „palūšė“, ar galėtumėte pasakyti, kad. Ar rekomenduotumėte savo pažįstamiems apsilankyti pas mus? Kiek vidutiniškai per parą išleidžiate pinigų nakvynei? Kiek vidutiniškai per parą išleidžiate pinigų maistui? Kiek vidutiniškai per parą išleidžiate kitoms pramogoms? Jūsų išsilavinimas. Jūsų lytis. Iš kur atvykote ? Jūsų amžius. Jūsų socialinė padėtis. Išvados.

Apibendrinant anksčiau pateiktą apklausos rezultatų interpretaciją, galima suformuluoti šias išvadas:

1.Didesnė dalis respondentų atvyksta pailsėti į Aukštaitijos nacionalinį parką kartą į metus.

2.Dažniausiai pasirenkamas poilsiavimo būdas yra stovyklavimas kempinguose, todėl galima teigti, kad teikiamos VšĮ turizmo centrą „Palūšė“ apsistojimo vietos tenkina daugumą poilsiautojų.

3.Populiariausias trumpalaikis, grupinis turizmas.

4.Daugumą poilsiautojų traukia Aukštaitijos nacionalinio parko gamtiniai ir kultūriniai ištekliai, kurie tikrai suteikia poilsiautojams ne tik galimybę pailsėti, bet ir susipažinti su Aukštaitijos nacionalinio parko gamtinėmis ir kultūrinėmis vertybėmis.

5.Populiariausios pramogos Aukštaitijos nacionaliniame parke yra plaukiojimas valtimi ar baidare bei maudynės. Tačiau šie faktai rodo ir antrąją ypač svarbią poilsiavimui sąlygą – galimybę prieiti prie vandens, išsinuomoti vandens turizmo įrangą, maudytis vandens telkinyje ir pan.

6.Patikimiausias respondentams informacijos šaltinis yra draugai, jų siūlymai, pastabos. Patikima informacija yra ir kada įmonė pati save reklamuoja turizmo mugėje, internete.

7.Poilsiautojai nėra pilnai patenkinti poilsiu Aukštaitijos nacionaliniame parke. Atkreipus dėmesį į respondentų siūlymus, galima pagerinti esamą padėti, kartu patenkinant kai kurių respondentų norus, pageidavimus.

8.Teikiamų paslaugų kokybę dauguma vertina patenkinamai.

9.Dirbantis personalas yra profesionalus, žinantis savo darbą, sugebantis maloniai bendrauti su klientais.

10.Poilsiautojai pageidauja daugiau aktyvaus poilsio formų.

11.Turizmo paslaugų galimybėms nustatyti pagrindiniai duomenys buvo lankytojų išlaidos poilsio metu apgyvendinimui, maitinimui ir pramogoms, kurios bendrai sudaro iki 150 litų, daugumą tenkina mažesnės kainos. Tokie rezultatai rodo, kad būtina kelti poilsio paslaugų kiekį ir kokybę Aukštaitijos nacionaliniame parke, analogiškai didinant kainas. Tačiau būtina vertinti vidutinės kokybės paslaugas, pritaikytas jaunimui ir žemesnio nei vidutinio pragyvenimo lygio poilsiautojams.

12.Aukštaitijos nacionalinis parkas yra populiariausias tarp aktyvių darbingo amžiaus turistų, o vyresnio amžiaus žmonės poilsiui renkasi kitus regionus ar kitą poilsiavimo laiką.

  • Turizmas Tyrimas
  • Microsoft Word 155 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4324 žodžiai)
  • Alma
  • Aukštaitijos nacionalinio parko teikiamų paslaugų kokybės tyrimas
    9 - 2 balsai (-ų)
Aukštaitijos nacionalinio parko teikiamų paslaugų kokybės tyrimas. (2012 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukstaitijos-nacionalinio-parko-teikiamu-paslaugu-kokybes-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:49
×