Aukštas kreatinkinazės (CK) kiekis kraujyje


Kreatinkinazės padidėjimas. Kretink. Kraujo tyrimas ck. Kraujyje ck. Kreatinkinazė sporte.

Aukštas kreatinkinazės (CK) kiekis kraujyje. Kreatinkinazė (CK). Kreatinkinazė  (CK)  yra. Ck. Normalus žmogus su aukštu CK potencialiai gali tureti sunkių klinikinių problemų. Fiziologinės ir parafiziologinės variacijos CK kraujyje. Yra nustatyta, jog naujagymių CK lygiai yra tris kartus didesni negu suaugusiųjų. Buvo atliktas tyrimas su įvaraus amžiaus moterimis. CK lygis kraujyje ir labiau pakilęs pas žmones. Traumos ir kitos būklės. Raumenų traumos, pakilus temperatūra kartu su drebuliu. Kai kurie vaistai gali sukelti CK padidėjimą. Besimptomiai pacientai su. Piktybinė hypertermija. Piktybinė hypertermija būdinga maratono bėgikams. Jeigu tyrimo metu yra ištirtas aukštas CK lygis. CK lygiai. Normalus (griaučių raumenims) vyrams.

Normalus žmogus su aukštu CK potencialiai gali tureti sunkių klinikinių problemų. Šiame straipsnyje yra aprašyta literatura apie fiziologinių ir parafiziologinių buklių, susijusių su kraujyje esančiais CK lygiais, kurie gali potencialiai sukelti daug problemų, dėl kurių žmogus turetų susirupinti. Čia pateikiama informacija apie aukšto CK sisteminius sutrikimus, traumas, endokrininius nukrypimus ir medikamentų naudojimą. Taip pat yra aprašyta, apie atliekamus tyrimus su žmonėmis, kurie neturi nejaučia simptomų ir jaučiasi gerai, bet pas juos yra aukstas CK lygis kraujyje ir turi neuroraumeninių sutrikimų.

Fiziologinės ir parafiziologinės variacijos CK kraujyje. Įvairios fiziologinės būklės yra siejamos su pakitimais CK kraujyje. CK lygiai gali smarkiai skirtis tarp normalių subjektų ir šios variacijos išlieka po raumenų atsistatymo.CK lygiai žmonių kraujyje yra normalūs ir atitinkamai praporcingi negu seniau buvo manoma. To priežastyje sistematiniai skirtumai yra nežinomi ir del to jis ir yra nežinomas genetinis faktas.

Yra nustatyta, jog naujagymių CK lygiai yra tris kartus didesni negu suaugusiųjų. CK lygiai būna didesni pas naujagymius, kurie yra gimę natūrliu būdu, o ne cezario pjūvio būdu ir paskui normalizuojasi per 4 dienas. Mokslininkas Scheurbrandt atrado, kad CK kraujyje gali būti ir 10 kartų didesnis nei normalaus suaugusio žmogaus, o atsistato per pirmas keturias dienas ir normalizuojasi per 6-10 savaičių.

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 51 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (579 žodžiai)
  • Kestas
  • Aukštas kreatinkinazės (CK) kiekis kraujyje
    10 - 5 balsai (-ų)
Aukštas kreatinkinazės (CK) kiekis kraujyje. (2015 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukstas-kreatinkinazes-ck-kiekis-kraujyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:20
×