Aukšto slėgio siurbliai


Plunžeris. Siurblio plunžeris. Aukšto slėgio kuro siurblys. Kuro siurblio plunžeris. Kas yra plunzeris. Plunžerio. Kuro siurblio plunžeriai. Kas yra plundzeris. Radialinis kuro siurblys. Plundzeris kas tai.

Praktinis darbas n 6. Aukšto slėgio siurblių konstrukcija. Darbo tikslas: užtvirtinti žinias gautas paskaitų metu iš asks ir panaudojimas praktikoje. Darbo ataskaita. Laboratorinis darbas nr. 11. Vdv dujų paskirstymo apskritiminės diagramos sudarymas. Darbo tikslas: žinių įsisavinimas surandant ir sudarant variklio darbinių taktų apskritiminę diagramą. Pasiruošimas darbui.

Purkštuvo tikrinimas, reguliavimas ir presavimas atliekami specialiose stenduose, kur randasi švaraus kuro bakelis(8), asks(2) vamzdelis(5),manometras(7),rankena(1) ir gaubtas(3). Kuras turi būti išpurškiamas ruko pavidalu, specifinių garsų, neturi susidaryti lašai ant antgalio.

Tikrinam purkštuva periodiškai kas 700-800 darbo valandų. Kaip parodyta brež. Prisukame purkštuvą (4) prie vienos vamzdžio galo ir spaudžiame rankena. Žiūrim ant slėgio kritimą. Turi būti ne daugiau kaip 0,5-1 mpa. Kitaip reguliuojame purkštuasks tarnauja dėl atitinkamos kuro porcijos įpurškimo į cilindrą, atitinkamų 1aikų , o taip pat cikliniam kuro padavimui reguliuotisklandės turi spec. Išpjovą ir sukiojant jį aplink ašį krumpliaratinės pavaros pagalba reguliuojamas įpurškimo kiekis. Padavimo pradžia prasideda tada, kai viršutinė plunžerio dalis uždarys kanalą, pabaiga - išpjova p1unžeryje sutaps su įsiurbimo kanalu. Įsiurbimo ir nutrakuro padavimas purkštuvui prasisėda tada , kai virsutinė plunžerio da1is perdengs langus. Plunžerio išorinėje dalyje , viršuje , išfrezuoti palenkti grioveliai. Ašinių ir radialinių grežyniais sraigtiniai grioveliai sujungti su ertmę virš plunžerio. Vienas iš griovelių darbinis , kitas kuro cikliniame padavime nedalyvauja. Ta ertmė pripildoma pro langą įvorėje. Reguliuojant ciklo kūro sunaudojimą butina sukti plunžerį. Sukimosi mechanizmas susideda iš krumpliastiebio ir įvorės. Plunžeris dirba nuo kumštelio , kuris pritvirtintas ant paskirstymo veleno.

Plunžerinio tipo asks plunžeris turi funkcijos : paduoda kurą purkštuvui ir rėguliuoja paduodamo kuro kiekį (atatinkamai vdv apkrovimui). Tai pasiekiama tuo,kad plunžerio viršutinėje dalyje yra vertikalus griovelis su specialių spiralinė išpjova. Kuro kiekio reguliavimas,paduodamo plunžerių-atliekamas šios išpjovos pagalba. Tarpinė plunžerio padėtis garantuoja kuro padavimą ,atitinkamą tam tikram vdv darbo režimui. Kai plunžeris judasks būna individualaus ir blokinio tipo,plunžeriniai arba vožtuvinio tipo. 29) skyle rankinei, prapumpoti siurblį rankinių budų darbo tikslas: žinių įsisavini. Paruošti veržlinius raktus, matuoklį tarketurtaktis variklis. Pirmojo cilindro stūmoklis pasukamas į tokią padėtį, kai įsiurbimo vožtuvas uždaras.

Sukant alkūninį veleną pirmyn, nustatomas momentas, kai įsiurbimo vožtuvas pradeda atsidaryti. Tai galima sužinoti sukinėjant vožtuvo svirtelės stūmiklį, arba į tarpą tarp svirtelės ir vožtuvo įkišant popieriaus gabalėlį, ant smagračio daroma atžyma.

  • Microsoft Word 174 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (821 žodžiai)
  • Universitetas
  • Filomena
  • Aukšto slėgio siurbliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Aukšto slėgio siurbliai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/auksto-slegio-siurbliai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 17 d. 09:10
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo