Aukštų įtampų matavimo prietaisai


Įvadas. Aukštų įtampų matavimo prietaisai. Aukštos įtampos detektorius. Osciloskopas. Skaitmeninis kilovoltmetras. Skaitmeninis matuoklis. Matavimo būdai. Nuolatinės įtampos matavimas. Kompleksinis nuolatinės įtampos matavimo metodas. Kintamos įtampos matavimas. Skaitmeninis įtampos matavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Matavimo priemonė yra įrenginys, skirtas išmatuoti fizinį kiekį. Per fizinių mokslų, kokybės užtikrinimo ir inžinerijos, matavimų yra galimybė gauti ir lyginant veikla fizinius kiekius realaus pasaulio objektų ir įvykių. Nustatyti standartiniai objektai ir įvykiai naudojami kaip vienetai, o matavimo procesas suteikia numerį, susijusį su tiriamuoju objektu ir nurodytu matavimo vienetu. Matavimo prietaisai ir formalūs bandymo metodai, kurie apibrėžia instrumento naudojimą, yra šių skaičių santykių gavimo priemonė. Visoms matavimo priemonėms taikomos skirtingos matavimo paklaidos ir matavimo neapibrėžtis. Mokslininkai, inžinieriai ir kiti žmonės matavimams atlikti naudoja daugybę priemonių. Šie prietaisai gali svyruoti nuo paprastų objektų, tokių kaip valdikliai ir chronometrai, iki elektronų mikroskopų ir dalelių greitintuvų. Virtualus instrumentavimas yra plačiai naudojamas kuriant šiuolaikines matavimo priemones.

Šis zondas yra priemonė savarankiškam naudojimui. Jis matuoja teigiamą poliškumą DC aukštos įtampos iki 40 kV. Zondas susideda iš dviejų keičiamų prisukamų kontaktų antgalių, tiesioginio matavimo prietaiso, įžeminimo sąvaržos ir didelio smūgio ABS korpuso. Tai puiki izoliacinė savybė, lengvas ir atsparus pažeidimams. Vienas antgalis yra apvalus adatos tipas, skirtas bendrai naudoti; kitas yra specialus plokščios spyruoklės tipas, leidžiantis lengvai pasiekti CRT anodą. Aligatoriaus tipo klipas sukelia saugią įžeminimo jungtį.

  • Microsoft Word 312 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (892 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mykolas
  • Aukštų įtampų matavimo prietaisai
    10 - 3 balsai (-ų)
Aukštų įtampų matavimo prietaisai. (2019 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukstu-itampu-matavimo-prietaisai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 15:41
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo