Aukštųjų technologijų pramonė skaidrės


Aukštųjų technologijų pramonė. Tikslas. Kas yra Aukštosios technologijos? Aukštųjų technologijų šakos. Kas yra optoelektronika? Optoelektronikos prietaisai skirstomi į. Kai kurios lazerių pritaikimo sritys. Biotecnologija. Biotechnologijų šakos. Kur taikoma biotechnologija? Mechatronika. Ryškiausi mechatroninių sistemų pavyzdžiai. Mechatronikai priskiriamos ekonominės veiklos sektoriai. Mokslo ir technologijos parkas. Parkų pagrindinis tikslas. Mokslo ir technologijų parkas„Technopolis“. Išvada.

Sužinoti: kas yra aukštosios technologijos kokios yra aukštųjų technologijų šakos kas yra mokslo ir technologijos parkas.

Aukštosios technologijos - tos technologijos, kurios yra naujausios, pažangiausios duotuoju laikotarpiu.

Optoelektronika (lazerinės technologijos) (lazeriai, medicininiai prietaisai, ryšių priemonės ir t.t.) Biotechnologija (vaistai, hormonai ir kt.) Mechatronika (mechanika + elektronika+ naujos medžiagos).

Optoelektronika tai technologija , kuri naudoja specifines savybes šviesai užfiksuoti, surinkti, perduoti, apdoroti ir pateikti informacijai.

Optoelektroninius šviesos šaltinius( šviesos diodai , puslaidininkių lazeriai) jutiklinius( fotodiodiai, paviršiniiai jutikliai (pvz., CCD )) moduliatorinius.

Medicina: chirurgijai, akių, dantų gydymui ir kt. Pramonė: virinimui, pjaustymui ir kt. Gynyba (karo pramonė): taikinių žymėjimui ir kt. Moksliniai tyrimai: spektroskopijai, abliacijai ir kt. Komercinis pritaikymas: lazeriniam spausdintuvam, CD, DVD ir kitų optinių diskų grotuvam ir kt. Statybos: statybinių mašinų valdymui.

Žlioji biotechnologija (žemės ūkyje panaudojami biotechnologiniai metodai) Mėlynoji biotechnologija (jūros organizmų biotechnologiniai tyrimai) Raudonoji biotechnologija (gamyba biotechnologijos metodais) Baltoji (pramoninė) biotechnologija (gyvų organizmų panaudojimas biodegalų gamyboje).

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1226 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (465 žodžiai)
  • Mantas
  • Aukštųjų technologijų pramonė skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Aukštųjų technologijų pramonė skaidrės. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukstuju-technologiju-pramone-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:45
×