Ausis klausos ir pusiausvyros organas


Ausis klausos organas. Ausies pusiausvyros organas. Ausis-klausos ir pusiasvyros organas. Skaidres apie ausis. Klausos organas. Ausys klausos ir pusiausvyros organas. Ausis skaidres. Ausis klausa pusiausvyra. Klausa pusiausvyra. Biologijos pateiktys ausis.

Skaidrės apie ausis. Biologijos projektas ,,ausis – klausos ir pusiausvyros organas”. Įžanga. Ausis – klausos ir pusiausvyros organas, susidedantis iš trijų dalių. Išorinė ausis. Vidurinė ausis. Vidinė ausis. Ausies sandara. Klausos sutrikimai ir jų priežastys. Panaudota literatūra.

Rinkausi šį projektą, nes man buvo įdomu plačiau sužinoti apie ausį, jos sandarą bei sutrikimus.

Sieros kamščio susidarymas. Susidaro išorinėje klausomojoje landoje reguliariai nevalant ausų. Svetimkūnio patekimas. Kartais į klausomąją landą patenka vatos gumulėlis, degtuko nuolauža, vabzdys. Vaikai įkiša žirnių, karoliukų, sagų. Būgnelio elastingumo sumažėjimas. Labai kenkia didelis triukšmas, veikiantis ausį kiekvieną dieną.

  • MS PowerPoint 36 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (248 žodžiai)
  • Evelina
  • Ausis klausos ir pusiausvyros organas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ausis klausos ir pusiausvyros organas. (2012 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ausis-klausos-ir-pusiausvyros-organas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:02
×