Australija kelionės maršrutas


Australija lankytinos vietos. Referatas apie keliones. Australija referatas. Australijos lankytinos vietos. Lankytinos australijos vietos. Referatas kelione. Australijos marsrutai. Australijos pietrytine pakrante. Referatas apie australija. Referatas apie kelione.

Turizmo referatas. Įvadas. Australija. Australijos apžvalga. Australijos metų laikai. Gyventojai. Keistenybės. Australijos didžiausi gamtos stebuklai. Turistinis maršrutas. Ką patartina pasiimti į kelionę ? Dienotvarkė. Lankytinos vietos. Melburnas. Sidnejus. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Kelionė visuomet nutolina nuo įprastų ir jaukiai apgyvendintų vietų, nuo žinomų maršrutų ir tarsi priartina prie savęs paties. Vieta, kurią vadini namais, nutolsta. Kraštovaizdis neprimena įprastos žalios paklotės, o sutikti žmonės kalba sunkiai suprantama kalba.

Australija. Visuomet tolimas ir paslaptingas kraštas. Kokius vaizdus regi akyse išgirdęs žodį australija ?

Dažniausiai kengūros šokuojančios per smėlį. Koalos tupinčios medžiuose ir graužiančios bambuko šakeles.

Taigi šiame darbe bandysiu aprašyti maršrutą į australiją. Ir supažindinsiu su australijos ypatumais.

Darbo tikslas. Sudaryti maršrutą į pasirinktą šalį. Darbo uždaviniai:

Trumpai apžvelgti australiją, jos lankytinas vietas.

Sužinoti turistinio maršruto informaciją.

Sudaryti maršrutą.

Sudaryti laiko planavimo lentelę.

Didžiulė australijos sala yra pietų pusrutulyje. Ji- mažiausias pasaulio žemynas, tačiau šešta pagal dydį šalis. Salą skalauja ramusis, indijos ir pietų vandenynai, o nuo azijos šiaurės rytuose ją skiria timoro ir arafuros jūros. Tasmanijos salą, priklausančią australijos sandraugai, nuo pietrytinės australijos pakrantės skiria bąso sąsiauris. Australija sausiausias gyvenamas žemynas, o taipogi pats žemiausias bei turintis seniausią ir nederlingiausią dirvą.

Australijos gamtos unikumą atspindi 3200 nacionaliai parkai ir draustiniai, tai pat 15 didelių pasaulio paveldo teritorijų, apimančių didelę dalį nacionalinių parkų ir draustinių.

Palankiausias metas aplankyti australiją yra žiemos pabaiga ir pavasaris (rugsėjis-spalis) : sausa, giedra, šilta, žydi kalnų gėlės. Hilėjose ir savanose gyvūnai renkasi prie išlikusių vandens telkinių. Populiariausi turistų užsiėmimai: iškylauti, susipažinti

Su gamtos ir kultūros paveldu, karstytis uolomis, landžioti po urvus, nardyti, žvejoti. Šylant klimatui ir daugėjant lankytojų, australijos miškuose labai padažnėjo gaisrų, todėl turistų srautai nacionaliniuose parkuose yra griežtai reguliuojami, turizmui skirta mažiau nei pusė saugomų teritorijų ploto.

  • Turizmas Referatai
  • 2012 m.
  • Diana
  • 20 puslapių (3462 žodžiai)
  • Turizmo referatai
  • Microsoft Word 134 KB
  • Australija kelionės maršrutas
    10 - 1 balsai (-ų)
Australija kelionės maršrutas. (2012 m. Sausio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/australija-keliones-marsrutas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:13