Australija prezentacija


Skaidres apie australija. Pristatymas powerpoint apie australijos kultura. Kaip patiekti dygliauodege paprastaja raja. Australijos kultura skaidres. Australijos zemyno pristatymas. Australijos zemyno pristatymas. Powerpoint prezentacija australija. Prezentacija apie australija.

Australijos sandrauga. Šalis, užimanti australijos žemyną ir aplinkines salas. Kultūra. Aborigenų kultūros palikimas. Atsikėlus europiečiams. Pakito, įgavo išskirtinių bruožų. Australai pradėjo aktyviai dalyvauti gamtosaugos projektuose. Dauguma australų yra į šalį atvykusių neturtingų žmonių palikuonys. Viena iš liberaliausių ir socialiai teisingiausių pasaulio šalių. Nacionalinė virtuvė. Daug žuvų ir kitų jūros gėrybių. Garsėja savo aukštos kokybės vynais. Varškės pyragas su gervuogėmis ir avietėmis. Nacionalinis australijos patiekalas. Papročiai. Bandeles, kuriose yra įspaustas kryžiaus ženklas. Per kalėdas nevalgo karšto maisto. Kalakutas patiekiamas šaltas. Gyvūnija. Atsiskyrė nuo gondvanos žemyno. Daugiausia sterblinių žinduolių. Gausu nuodingųjų gyvūnų. Ančiasnapiai, vorai, skorpionai, aštuonkojai, ir paprastosios dygliauodegės rajos. Paukščiai yra papūgos kakadu. Rojaus paukščiai. Augalija.
  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3641 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių
  • Kristina
  • Australija prezentacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Australija prezentacija. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/australija-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:47
×