Australijos atvykstamasis bei išvykstamasis turizmas


Australija. Gyventojų skaičius Australijoje (23,13mln. ). Turistų kiekis atvykusių į Australiją (‘000). Turistų, išvykusių iš Australijos kiekis. (‘000). Pasirinktas turistų atvykimui į Australiją transportas (‘000). Pasirinktas turistų išvykimo iš Australijos transportas (‘000). Atvykusių į Australiją turistų kelionės tikslas (‘000). Išvykusių iš Australijos turistų kelionės tikslas (‘000). Laisvalaikio tikslais į Australiją atvykusių žmonių kartu kiekis (procentais). Laisvalaikio tikslais iš Australijos išvykusių žmonių kartu kiekis (procentais). Iš atvykusių į Australiją turistų gautos pajamos (‘000). Išvykusių iš Australijos turistų išlaidos (‘000). Atvykusių į Australiją turistų išlaidos pagal kategorijas (‘000). Išvykusių iš Australijos turistų išlaidos pagal kategorijos (‘000). Planuojamas kiekis žmonių, atvyksiančių į Australiją ateityje (‘000). Planuojamas žmonių kiekis išvykstančių iš Australijos ateityje (‘000). Išvados.

Gyventojų skaičius Australijoje Atvykusių/išvykusių turistų kiekis Pasirinktas turistų atvykimas/išvykimas Turistų kelionės tikslas Laisvalaikio tikslais kartu atvykusių/išvykusių turistų kiekis Turistų išlaidos/pajamos Planuojamas kiekis turistų ateityje.

Pasirinktas turistų atvykimui į Australiją transportas (‘000).

Pasirinktas turistų išvykimo iš Australijos transportas (‘000).

Atvykusių į Australiją turistų kelionės tikslas (‘000).

Laisvalaikio tikslais į Australiją atvykusių žmonių kartu kiekis (procentais).

Laisvalaikio tikslais iš Australijos išvykusių žmonių kartu kiekis (procentais).

Atvykusių į Australiją turistų išlaidos pagal kategorijas (‘000).

Į kitas išlaidas įeina ir kelionių agentūrų paslaugos Į maistą įeina ir apsilankymas restorane ar kavinėje.

  • MS PowerPoint 210 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (285 žodžiai)
  • Evelina
  • Australijos atvykstamasis bei išvykstamasis turizmas
    10 - 4 balsai (-ų)
Australijos atvykstamasis bei išvykstamasis turizmas. (2015 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/australijos-atvykstamasis-bei-isvykstamasis-turizmas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:17
×