Australijos gamta (Flora ir Fauna)


Australijos Gamta. Flora ir Fauna. Australijos gamta. Australijoje yra 3 pagrindinės gamtinės žonos. Asutralijos augmenija. Australijos gyvūnija. Australijos gamtos stebuklų. Didysis barjerinis rifas. Pirštuotoji dykuma. Dvylika Apaštalų. Karališkasis Kanjonas. Kata Tjuta. Tasmanija. Bangos uola. Trys Seserys. Kalėdų sala. Klausimai. Šaltiniai.

Pusdykumėse paplitę krūmynai – labai tankūs krūminių eukaliptų, kazaurinų ir akacijų sąžalynai. Vidurinėje ir pietinėje Didžiojo vandenskyros kalnagūbrio dalyje ir Tasmanijos saloje auga eukaliptai, mediniai paparčiai ir bukai.

Apie 83 % žinduolių, 89 % roplių, 90 % žuvų bei vabzdžių, 93 % varliagyvių rūšių gyvenančių žemyne yra endeminės (gyenančios tik tam tikrose teritorijose). Australijoje gausu nuodingų gyvūnų.

Australijoje yra daugiau nuodingųjų nei nenuodingųjų gyvačių rūšių.

Kokių gyvačių australijoje daugiau: Nuodingų ar nenuodingų? Kiek iš dvylikos apaštalų uolų yra likusių iki šios dienos? Kokios spalvos yra ajerso uola? Nuo kokio žemyno viena pirmųjų atsiskyrė Australija? Kiek Australijoje yra gamtinių zonų?

  • MS PowerPoint 4198 KB
  • 2016 m.
  • 28 puslapiai (730 žodžiai)
  • Gabi
  • Australijos gamta (Flora ir Fauna)
    10 - 10 balsai (-ų)
Australijos gamta (Flora ir Fauna). (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/australijos-gamta-flora-ir-fauna.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 18 d. 20:04
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo