Australijos gamta


Australija gamta. Istrauka apie australija. Australija referatas. Australija pasizymi. Australija – neaukštas žemynas, nes:. Australijos gamta rasinys. Australijos gamta geografija. Australija darbas. Apie australija referatas. Australijos gamta skaidrės.

Australijos gamta geografijos projektas moksleiviams.

Australija yra pats plokščiausias žemynas iš visų.Geologinį jo pagrindą sudaro Australijos platforma, kurią dengia nuosėdinės uolienos. Taigi jaunų ir aukštų kalnų žemyne nėra. Tik rytinėje dalyje driekiasi labai senas, neaukštas Didysis vandenskyros kalnagūbris. Nors Australija yra atskiras kontinentas, čia gyvena tik 20 mln gyventojų. Kengūrų čia yra dvigubai daugiau- jų priskaičiuoja apie 40 mln. Visas Australijos vidurys yra mažai apgyvendintas, o žmonės telkiasi palei vandenyną. Australijos viduryje yra dykumos, žemė nederlinga, karšta. Iš visų žemynų Australija pasižymi didžiausia nepaprastų gyvūnų ir augalų įvairove.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (308 žodžiai)
  • Jonas
  • Australijos gamta
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Australijos gamta. (2012 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/australijos-gamta.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 07:56
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo