Australijos papročiai


Australijos tradicijos. Australijos papraciai. Australijos kaledu tradicijos. Australijos naujieji metai paprociai. Kalėdiniai australijos papročiai. Australijos kultura. Kaledu paprociai australijoje. Kokie paprociai australijoje?. Apie australijos kaledinius paprocius angliskai.

Australija. Papročiai, tradicijos, kultūra. Laikoma, kad seniausias Australijoje yra kūno menas. Kita sena meno išraiška – piešimas ir raižymas ant uolų. Rankų, kojų, augalų bei įnagių antspaudai atsirado prieš 50 tūkstančių metų. Balta nuotakos suknelė – neatskiriamas Australijos vestu-vių atributas, simbolizuojantis šviesią bendro gyvenimo viltį. Australijoje, pavyzdžiui, pačiu ryškiausiu pagarbos ženklu uošvienei iš žento pusės yra jos. Vengimas. Kalėdos Australijoje visai nebaltos ir nešaltos, kadangi išpuola per patį vidurvasarį, kai oro temperatūra apie 30 laipsnių. Kaip ir visame pasaulyje Naujieji metai šven-čiami su dideliu užsidegimu ir entuziazmu. Šiuolaikinė Australijos kultūra  - tikras Vakarų kultūros atspindys. Atsikėlus europiečiams, pradėjo plisti europietiškoji kultūra, visiškai išstūmusi senąją vietos gyventojų kultūrą. Miesto kultūra yra įleidusi šaknis Australijos visuomenėje daug labiau nei kitose šalyse. Derėtų neužmiršti su ypatinga pagarba kalbėti apie senąją.
  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 344 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių
  • Santakeblyte
  • Australijos papročiai
    10 - 4 balsai (-ų)
Australijos papročiai. (2013 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/australijos-paprociai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:55
×