Austrijos apgyvendinimo turistams analizė


Apgyvendinimas. Apgyvendinimo tipai austrijoje. Apgyvendinimo tipų paaiškinimai. Kainos apgyvendinimo įstaigose. Klasifikavimo sistema ausrijoje. Viešbučių populiarumas austrijoje. Tarptautiniai ir vietiniai viešbučių tinklai. Netradicinio apgyvendinimo viešbučiai. „Das park“ viešbutis. Apgyvendinimas pilyse. Informacijos šaltiniai.

Austrija šalis, kuri yra pačioje Europos širdyje. Austrija garsėja vaizdingais ir įvairiais gamtovaizdžiais, nuostabia augmenyje ir gyvūnyje, gera ekologija, pasaulinio garso kalnų slidinėjimais, pukia architektūra, taip pat turtingu kultūriniu gyvenimu ir muzikinėm tradicijom kurios pritraukia daugybę turistų iš visų pasaulio kampelių.

Austrija – meno ir kultūros kraštas, priklausantis pačioms turtingiausioms, šiuo atžvilgiu, pasaulio šalims.

Pensionas - poilsio įstaiga, teikianti nakvynę ir maistą.

Apartamentai – apgyvendinimo paslauga, teikiama viešbutyje, kuriame apgyvendinimas teikiamas tik apartamentuose.

Vila - tai ištaigus užmiesčio gyvenamasis namas, vasarnamis.

5, 4 ir 3 žvaigždučių viešbutyje kainos pateiktos 1 asmeniui. Nakvynės kainos svečių namuose pateiktos 1 asmeniui, vienviečiame numeryje. Apartamentų nakvynės kainos pateiktos 1 asmeniui, vieno miegamojo apartamentuose. Viešbučiuose, svečių namuose bei apartamentuose į kainą įeina viena nakvynė su pusryčiais.

„Vollpension“ - reiškia, kad į šį tipą įeina kambarys ir pilnas maitinimas, su pusryčiais, pietumis ir vakariene.

„Halbpension“ - “ reiškia, kad gaunate kambarį su pusryčiais ir vakariene.

Keturias žvaigždutes turintis ant kalno stovintis 19 a. rūmų tipo viešbutis, esantis netoli krioklio, beveik pačiame miestelio centre. Viešbutį sudaro 5 tarpusavyje sujungti pastatai. Kambariai jaukūs, dominuoja medis, yra plazminiai TV. Tai apartamentų tipo viešbutis. Netoliese yra diskoteka. Rekomenduojama šeimyniniam poilsiui. Viešbutį sudaro penki 6-ių aukštų pastatai, kuriuose yra 208 numeriai. Viešbutyje yra uždaras baseinas, pirtis, treniruoklių salė. (5)

Viešbutis, pastatytas žymaus architekto Friedricho Hundertwassero Austrijos gydomųjų šaltinių slėnyje. Tai keturių žvaigždučių viešbutis turintis 312 kambarių. Be 2400 skirtingų langų ir 330 kolonų, viešbutis turi ir šiuos išskirtinumus: 11 skirtingų vidaus ir lauko baseinų, jacuzzi, banguotųjų ir vaikams skirtų baseinų, iš Melchior mineralinio šaltinio, įvairių pirčių ir poilsio kambarių. Rogner Bad Blumau viešbutis yra išties išskiriantis iš kitų viešbučių lapuoti ir žolėm apaugę stogai apvalios formos, spalviningi primenantys vaivorykštę fasadai ir auksiniai kupolai, viešbutis apsuptas pievų ir laukų.„Rogner Bad Blumau“ savo svečiams siūlo ir dar vieną, neįprastą ir unikalią – galimybę pasisamdyti viešbučio juokdarį. (6)

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1594 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Austrijos apgyvendinimo turistams analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Austrijos apgyvendinimo turistams analizė. (2015 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/austrijos-apgyvendinimo-turistams-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 20:19
×