Austrijos mokesčių sistema


Mokesciai austrijoje. Austrijos infliacija. Austrija mokesciai. Austrijos ekonomika. Mokesciu sistema ausrijoje. Austrijos bvp kalnu turizmas. Austrijos mokesciu sistema isvados. Austrijos slidinėjimo mokesčiai. Austrija mokeciai. Darbas austrijoje.

Įvadas. Austrijos samprata. Austrijos geografija. Austrijos ekonomika. Politinė sistema. Austrijos mokesčių sistema. Pelno mokestis ir grupinis apmokestinimas. Pajamų mokestis. Pridėtinės vertės mokestis. Paveldėjimo ir dovanų mokestis. Žemės mokestis. Korporacinis mokestis. Kiti mokesčiai. Išvados. Literatūra.

Kiekviena pasaulio valstybė atlieka daug įvairių funkcijų: apsaugos, gamybinės bei komercinės veiklos, vystymo, administracines ir kitas. Valstybių kūrimosi pradžioje svarbiausia jų funkcija buvo gynybinė ir vidaus tvarkos palaikymas. Valstybėms vystantis, jų funkcijos nuolat plėtėsi. Tvarkai palaikyti reikėjo sukurti teisingumo ir policijos sistemą, išplėsti ryšius, reglamentuoti turtingųjų vaidmenį visuomenėje, ginti neturtinguosius - teikti jiems socialines paslaugas: nemokamą švietimą, medicininį aptarnavimą, taip pat valstybėms buvo svarbu tvarkyti ir reguliuoti išsiplėtusius ūkininkavimo santykius. Geriausias ir efektyviausias valstybės valdymo būdas - mokesčiai, kurie yra kiekvienos valstybės ekonominio bei socialinio gyvavimo pagrindas.

Austrijos, kaip ir daugelio vakarų europos šalių, mokesčių sistema yra sudėtinga. Vienas pagrindinių šios šalies pajamų šaltinių yra sportinis turizmas ir kalnų slidžių inventoriaus gamyba. Austrija ir kalnų slidinėjimas – neatskiriami žodžiai. Austrija – gerai išvystytos rinkos ekonomikos dalis, turinti plačią socialinės apsaugos sitemą bei aukštą pragyvenimo lygį. Ši šalis priklauso labiausiai išsivysčiusių šalių dešimtukui. Austrijos ekonomika yra labai stipri. 2006 m. Šalies bvp buvo 256,4, o 2007 m. – 272,73 milijardų eurų. Bvp austrijoje didėjo apie 3,3%. Austrijos infliacijos l austrijos respublika (vok. Republik Österreich) – valstybė centrinėje europoje. Šalis sudaryta iš federacinių vienetų - žemių. Austrija šiaurėje ribojasi su vokietija ir čekija, rytuose su slovakija ir vengrija, pietuose su slovėnija ir italija, vakaruose su šveicarija ir lichtenšteinu. Tai žemyninė valstybė, neturinti priėjimo prie jūros. Šios šalies plotas 84 000 kv. Km ir joje gyvena 8,2 mln. (2006 m. Liepa). 90,9 proc. Gyventojų yra austrai, 1,5 proc. , kroatų, slovėnų, vengrų, čekų, slovakų, čigonų, kitą dalį sudaro turkai, bosniai, serbai, kroatai. Daugiausia apgyvendinti rajonai yra šalies šiaurės rytuose ir rytuose. Austrijoje miestiečiai sudaro 77 proc. Gyventojų. Sostinė viena. Dažniausiai kalbama vokiškai, tačiau nemaža dalis austrų kalba angliškai, bet visose žemėse kalbama skirtingomis tarmėmis (http://lt. Wikipedia. Org/wiki/austrija).

Austrai dažnai apibūdinami, kaip darboholikai, nes jie vieni iš ilgiausiai dirbančių pasaulyje – oficialiai per savaitę vidutin austrijos teritorijos dengia miškai – tai didžiausias procentas vidurio europoje. Apie 60 proc. Šalies teritorijos užima rytinės alpės. Austrijoje gausu gamtinių išteklių.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (3467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • Austrijos mokesčių sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Austrijos mokesčių sistema. (2010 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/austrijos-mokesciu-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 06:10
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo