Autizmas


Autizmo atsiradimo priezastys. Literatūra apie autizmą. Referatai apie autizmo. Autizmas ivoskuviene. Autizmas šperos. Autizmas referatas. Ivoškuvienė autizmas. Autizmas referatai.

Įvadas. Autizmo pasireiškimo spektras. Autizmo atsiradimo priežastys. Išvados. Literatūros sąrašas.

Autizmas literatūroje yra vadinamas įvairiai: vaikystės autizmas, autistinis sutrikimas, vaikystės psichozė, Kanner sindromas. Įvairių sąvokų vartojimas, mintyse turint tą patį sutrikimą, priklauso nuo įvairių sričių specialistų žinių apie šį sutrikimą (Balčiūnaitė, Ivoškuvienė, 2002, p. 6).

Autizmas - vienas iš sunkiausių raidos sutrikimų, dėl kurio nukenčia komunikacija ir kito žmogaus veiklos sfera, turintis kai kuriuos tik jam būdingus požymius ir išliekantis visą gyvenimą (Specialiojo ugdymo pagrindai, 2003, p. 410). Dėl to daug dėmesio yra skiriama autistiškų vaikų pedagoginėms ir psichologinėms ugdymo kryptims, darbo būdams aptarti, individualių programų sudarymui, struktūruotai aplinkai sukurti, aptariami reikalavimai pratyboms ir elgesio modeliavimo būdai (Balčiūnaitė, Ivoškuvienė, 2002, p. 5). Kad viskas būtų paruošta tinkamai pirmiausia reikia susipažinti su autizmo pasireiškimo spektru ir atsiradimo priežastimis.

Objektas. Autizmo pasireiškimo spektras, atsiradimo priežastys.

Tikslas. Išanalizuoti autizmo pasireiškimo spektrą, atsiradimo priežastis.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti mokslinę literatūrą apie autizmą.

2.Apibendrinti autizmo pasireiškimo spektrą ir atsiradimo priežastis.

Metodai:

1.Mokslinės literatūros analizė.

  • Pedagogika Referatas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1727 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Autizmas
    10 - 1 balsai (-ų)
Autizmas. (2012 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/autizmas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:24
×