Auto dalių prekyba praktikos ataskaita


Įvadas. Transporto įmopnė Uab ,,bengina“. Įmonės organizacinė valdymo struktūra, darbo organizavimas. Vežimų organizavimas. Transporto ir krovinių valdymo sistemos. Įvairių rūšių krovinių vežimas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Pagrindinis šios praktikos tikslas buvo – susipažinti su krovinių vežimo įmonių veiklos organizavimu, įmonės struktūra, dokumentacijos tvarkymu, krovinių vežimo organizavimu, transporto ir krovinių valdymo sistemomis.

Šiai dienai įmonėje dirba 7 apdrausti darbuotojai. Įmonei vadovauja Alvydas Karsokas, įmonės Bengina, UAB vadovas.

Visi kiti likę nuo 6 iki 15 , pagal automobilių skaičių yra vairuotojai. Jų skaičius kinta nuo reisų skaičiaus, kadangi darbo sutartis yra pagal frakto kaina, ne nuolatinis atlyginimas.

Viena iš svarbęsnių veiklos funkcijų – dokumentų tvarkymas. Vežant krovinius yra reikalingas didelis dokumentacijos kiekis. Pagrindiniais dokumentais vežant krovinius įvairiomis transporto rūšimis yra:

Muitinės dokumentai, kaip bendroji deklaracija, naudojama importo – eksporto terminaluose, tranzito procedūros dokumentai (TIR knygelė, ATA knygelė), eksporto licencija;

Vežimo operacijų dokumentai. Tai dokumentai, patvirtinantys krovinio vežimo sutartį – CMR važtaraštis, konosamentas,CIM/SMGS važtaraštis.

Kiti dokumentai: svorio sertifikatas, kokybės sertifikatas, kilmės sertifikatas bei kiti specealūs dokumentai.

UAB „Bengina“ įmonėje transporto skyriui vadovauja vadybininkas, kuris gauna ir pildo iš Linavos („Linava“ – 1991 m. spalio 4 d. įkurta Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija.) gautas dokumentacijas. Surašęs visą informaciją vadibininkas paduoda vairuotojams prieš išvažiuojant.

Įmonėje vežimui naudojami ir pyldomi dokumentai :

TIR carnet knygelė, CMR važtaraštis, tarptautinis draudimas , krovinio draudimas, leidimai įvažiuot ir pravažiuoti (dazvolai), prekių priėmimo ir saugojimo sutartys.

TIR Carnet - TIR knygelė (PRIEDAS Nr. 1) muitinės tranzito dokumentas , suteikiantis teisę vežti prekes per muitinės įstaigų sienas sandariose transporto priemonėse ar talpyklose su muitinės procedūrų supaprastinimu. Dokumentas apima kelių ir multimodalinio transporto prekių ( vežami mikroautobusai , priekabos ir konteineriai ) tarp valstybių, kurios priima "Muitinės konvenciją dėl tarptautinio krovinių gabenimo.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1425 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alicijaa
  • Auto dalių prekyba praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Auto dalių prekyba praktikos ataskaita. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/auto-daliu-prekyba-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:06
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo