Auto dalys ir remontas. Verslo planas


Automobiliu verslo planas. Automobiliu daliu parduotuves verslo planas. Verslo planas apie automobilius. Naudotu automobiliu daliu verslo planas. Automobilių remonto rinka. Verslo planas automobiliu dalys. Referatas mašinu remontas. Pardavimu prognozes prielaidos. Automobiliu verslo imones. Autodaliu parduotuves verslo planas.

Uždarajai akcinei bendrovei „stop“ steigti. Verslo aprašymas. Verslo srities ir verslo idėjos aprašymas. Įmonės verslo tikslai. Produkto aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika, strategijos. Pardavimo strategijos. Reklama ir rėmimas. Paslaugų teikimas. Vietos aprašymas. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Vadyba. Įmonės savininkai ir darbuotojai. Rinkos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Pardavimų prognozė. Savikainos prognozė. Prognozuojamo pelno ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Išvados.

Ši uždaroji akcinė bendrovė žada siūlyti platų automobilių dalių bei remonto paslaugų asortimentą.

šiuo metu dauguma žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be transporto priemonių. Tačiau, atsižvelgus į Lietuvos gyventojų pragyvenimo lygį bei atlyginimus, galima pastebėti, jog gatvėmis važinėja nebenauji automobiliai. Tai visiškai suprantama. Kadangi didesniąją Lietuvos gyventojų sudaro vidurinioji klasė, pajamų neužtenka įsigyti ir išlaikyti naujesnėm transporto priemonėm. Būten dėl šios priežasties, automobilių dalių bei remonto paslaugų sferoje galima pasiekti neblogų rezultatų. Todėl ir steigiama ši uždaroji akcinė bendrovė.

Uždaroji akcinė bendrovė stop — nauja, moderni automobilių dalių parduotuvė bei automobilių remonto paslaugas teikianti įmonė. Nors tokio pobūdžio bendrovių skaičius Lietuvoje gana nemažas, rinkos paklausa taip pat gana didelė (netgi labai didelė), todėl klientūros apimtys neturėtų nuvilti. Be to, šią įmonę ketinama steigti tokioje vietoje (vilkaviškio mieste), kur tokio pobūdžio paslaugų nedaug. Taigi uždarąją akcinę bendrovę stop turėtų rinktis ne tik viduriniosios klasės atstovai, kurių kaip jau minėjau Lietuvoje yra dauguma, bet ir prabangius automobilius turintys žmonės. Šioje bendrovėje (konkrečiau, automobilių dalių parduotuvėje) ketinama steigti ir konsultavimo paslaugas — taip pirkėjai nesijaus įpareigoti užėję į firmą būtinai ką nors nusipirkti, nesijaus nepatogiai norėdami tik sužinoti informacijos. Trumpiau sakant, klientams bus visada malonu sugrįžti. Taip jų poreikiai bus geriau patenkinti ir tai sąlygos jų norą bendradarbiauti būtent su šia įmone, kuris, be abejo, bus naudinga. Uždaroji akcinė bendrovė stop planuoja pradėti savo veiklą kuo greičiau — tai priklausys nuo to, ar bankas sutiks duoti paskolą ir ar atsiras pakankamai investuotojų.

Uždarąją akcinę bendrovę stop ateityje numatoma plėsti. Numatomas automobilių skaičiaus augimas užtikrins jai rinką. Tačiau susiklosčius nepalankioms ar nenumatytoms aplinkybėms, šios įmonės veiklą galima transformuoti į automobilių remonto paslaugas teikiančią bendrovę, tai yra išplėsti automobilių remonto dirbtuves, bei atvirkščiai — susiklosčius nepalankiai situacijai automobilių remonto dirbtuvėms, galima plėsti automobilių dalių paįsitvirtinti rinkoje, orientuojantis ne tik į viduriniosios klasės atstovus, bet ir į pasiturinčius žmones. Bus stengiamasi kelti bendrovės prestižą bei kvalifikacijos lygį.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (6063 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irena
  • Auto dalys ir remontas. Verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Auto dalys ir remontas. Verslo planas. (2011 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/auto-dalys-ir-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 11:26
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo