Auto kursinis


Įvadas. Informacijos apžvalga. Automobilių serviso teikiamų paslaugų analizė. Rinkos analizė. Pradiniai duomenys. Metinės darbų apimties skaičiavimas. Darbininkų skaičiaus skaičiavimas. Darbo vietų ir automobilių vietų skaičiavimas. Įrenginių parinkimas. Bare naudojamo įrenginio aprašymas. BEISSBARTH MICROLINE ML 1800-8 R Techniniai duomenys. Gamybinių ir pagalbinių plotų skaičiavimas. Proceso schema. Darbo organizavimas. Sauga. Reikalavimai. Saugos ir sveikatos reikalavimai.

Šio darbo pagrindinis tikslas – suprojektuoti universalią mikroautobusų ir lengvųjų sunkvežimių TP ir ER techninės priežiūros stotį, tam tikslui panaudojant naujausia literatūra apie esančius įrenginius ir technologijas.

Mano projektuojama universali mikroautobusų ir lengvųjų sunkvežimių techninės priežiūros stotis bus įkurta Alytuje, Pramonės gatvėje. Ši vieta pasirinkta todėl, kad šios gatvės eismo intensyvumas yra gan didelis. Tad vieta yra gerai žinoma tarp Alytaus gyventojų ir yra gerai matomoje vietoje, tad ir pravažiuojančių, tranzitu, automobilių vairuotojai nesunkiai suras šį centrą. Dar vienas šios vietos pasirinkimo privalumas yra tai, kad yra geras privažiavimas, važiuoja visuomeninis transportas. Tad klientams palikusiems automobilį remontuoti, nebus sunku atvykti jį atsiimti.

Projektuojama universali mikroautobusų ir lengvųjų sunkvežimių techninės priežiūros stotis bus specializuota miesto tipo, statomas naujoje statybos aikštelėje pagal patvirtintą projektą. Universali mikroautobusų ir lengvųjų sunkvežimių techninės priežiūros stotis – reiškia, kad bus atliekami visų markių mikroautobusų, lengvųjų automobilių ir lengvųjų sunkvežimių ratų geometrijos reguliavimas, stabdžiū/važiuokles diagnostikos ir remonto darbai. Techninės priežiūros ir einamojo remonto darbai, kurie reikalauja aukštos kvalifikacijos. Servisas bus aprūpintas nauja ir pažangia įranga ir įrankiais.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (4928 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erikas
  • Auto kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Auto kursinis. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/auto-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:02
×