Autocad manage naudojimas


Autocad skaidres. Skaidres apie autocad. Autocad naudojimas. Kaip braizyti vizualizacijas su autocad 2012. Autodesk referatas. Autocad testai. Autocad referatas.

Autocad- manage. Komandos manage naudojimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Jos paskirtis palengvinti projektavimą, automatizuoti, sisteminti projektavimo etapus , projekcinės dokumentacijos (brėžinių) ruošimą , modeliuoti dvimates ir trimates erdvines konstrukcijas. Autocad naudojama įvairiose srityse : statyboje , mechanikoje , elektrotechnikoje ir t.t . Pati AutoCAD programinė įranga tėra tik bazė Autodesk kompanijos siūlomai , įvairioms sritims pritaikytai , programine įrangai. AutoCAD programa gali braižyti , dauginti linijas , ir atlikti daug kitų veiksmų. Apie vieną iš jų norėčiau papasakoti plačiau. Parametric Manage (iš Angl. kalbos išvertus) - parametrų vadymas. Delete Constraints - Su šiais parametrais galima pašalinti visus apribojimus nuo pasirinktų objektų , bei taip pat pašalinti visus geometrinius ir matmenų apribojimus iš pasirintų objektų. Parameters Manager – skirtas parametrų atidarymui arba uždarymui. Komanda manager naudotis reikia taip pat kaip bet kuria kita AutoCAD programa , bei skaityti command eilutėje esančius nurodymus.

  • Microsoft Word 227 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (507 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Autocad manage naudojimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Autocad manage naudojimas. (2012 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/autocad-manage-naudojimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 02:03
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!