Autodetalių parduotuvė verslo planas


Verslo plano santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės informacija. Įmonės vieta. Įmonės verslo tikslas ir pranašumas. Paslaugos aprašymas. Rinka ir rinkodara. Konkurencija. Marketingo veiklos planas. Kainų nustatymas. Reklama ir skatinimas. Paslaugos teikimo organizavimas. Valdymas. Finansinis planas.


Lietuvoje yra daugybė įvairiausių registruotų automobilių. Pagal VĮ „Regitra“ 2015 metų registravimo duomenis tai naudotų automobilių įsigyjama labiau nei naujų automobilių. Kiekvienas savininkas pasirenka kur automobilį nori remontuoti, o remontininkams reikalingi įrankiai, kad kuo labiau sužavėtų klientą savo tvarkymo ypatumais.

Individuali įmonė „Autoirankiai“ prekiauja reikiamais autoservisui įrankiais ir prietaisais. Įrankiai ir prietaisai gaunami iš patikimų gamintojų, kurie gamina stiprius ir reikalingus pagal pobūdį įrankius.

Rietavo savivaldybės aplinkoje yra dvi įrankių parduotuvės bet jos nėra konkrečiai stažuojančios auto įrankiais. Įmonė „ Autoiranga “ konkrečiai stažuojasi auto įrankiais ir prietaisais, Todėl įmonė siekia lengvinti autoservisų darbuotojų palengvinimą įsigyjant kokybiškus įrankius, kurie atitinka EN, DIN, ir Gost standartus.

Įmonės savininkas yra jaunas asmuo, kuris neturi patirties su įmonės valdymu. Bet sąžiningas ir domintis apie automobilius, taip jis atranda įrankius, kurie palengvina autoremontininkų darbus autoservisuos. .Įmonei įgyvendinti prireiks 70000 Eur. Šiam verslui pradėti savininkas turi 20000 Eur. reikalinga paskola 50000 Eur. Paskolos gražinimo laikotarpis penkeri metai. Lėšos bus naudojamos įsigyjant reikalingas įrangos, įrengimų ir prietaisų, kurie bus parduodami norintiems klientams. Po vienerių metų tikimasi gauti 6004.12 Eur pelno.

Individuali įmonė „Autoiranga” pardavinėja profesionalius, kokybiškus, specialius įrankius ir prietaisus autoservisui. Įrankiai gaunami iš gamintojų ir pardavėjų, bet ne Lietuvos apylinkėse. Visus prietaisus, įrankius, laikomi prieinamoje klientams patalpoje, kurie leidžia klientams pamatyti ir įvertinti būklę bei konkretumą.

Įmonės savininkas yra Darius Razgus. Įrankiai bei prietaisai yra Dariaus gyvenamosios vietos patalpose, dėl tos priežasties bus mažiau išlaidų nuomos atveju. Įmonės patalpos bus klientams prieinamoje vietoje, Plungės centro ne prie važiavus netoli „ Autobuso stoties „ ir „Geležinkelio Stoties“.

Užmegzti ilgalaikius patikimus ryšius su didmenine prekyba užsiimančiomis įmonėmis;

Teikti už konkurentus geresnės kokybės prekes;

Pasiekti maksimalų pelną iš kurio galėtume kaupti kapitalą verslo plėtrai.

Ši įmonė pranašesnė už kitas dėl to, kad darbuotojas nuolatos bus siunčiamas tobulintis pagal naujausias programas. Užmegzti ryšius su automobilių įrankių tiekėjais, kad galėtume vartotojui pasiūlyti didesnį asortimentą naujausiais įrankiais.

Bus taikomos nuolaidos pastoviems klientams, pastovaus kliento statusas bus suteikiamas asmenims, kurių išlaidos parduotuvėje pasieks 300 Eur ir jam bus suteikiama 10% nuolaida tolimesnėms paslaugoms teikiamoms mūsų įmonėje. Įmonėms ir organizacijoms bus išrašomos PVM faktūros, pagal kurias jos galės atsiskaityti už suteiktas paslaugas pavedimu. Šia paslauga galės naudotis tik įmonės pasirašiusios paslaugų ir prekių teikimo sutartį.

Įmonės konkurentus galima suskirstyti į stambius ir smulkius. Stambūs konkurentai yra visoje Lietuvoje automobilio įrankių turinčios įmonės: “Rekvizitai”, “UAB AUTO ”.

Didelis įrankių pasirinkimas “Rekvizitai ” yra tikrai labai stiprus konkurentas. “Rekvizitai” turi gerą vardą. Bet jis turi ir minusų, nes žiūrint į ateitį jis negalės plėsti savo paslaugų sferos. Ten kur įsikūrusi “Rekvizitai” nebėra vietos kur statyti ar įrengti kokią nors dar patalpą, o jei tai būtų įmanoma padaryti, tai kainuotų labai brangiai ir nežinia ar verta tai daryti.“Rekvizitai” turi gerą vardą. Dauguma žmonių šita įmone žino.

Kitas stambus konkurentas“ UAB AUTO”, ji įsikūrusi prieš penkiolika metų ir iki šiol sėkmingai tęsia savo veiklą. Jau žinoma, kad ji kelerius metus ir jos įrengimai yra profesionalių gamintojų pardavimas, bei teikiamų paslaugų pasirinkimas yra daug siauresnis palyginus su mūsų įmone, bei ne tokia lanksti reklamos bei rėmimo sistema.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 77 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3390 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Autodetalių parduotuvė verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Autodetalių parduotuvė verslo planas. (2016 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/autodetaliu-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:42
×