Autodetalių parduotuvės verslo planas


Autodaliu parduotuves verslo planas. Autodaliu verslas. Autodaliu verslo planas. Autodetalių verslas. Verslo planas autodetaliu parduotuve. Autodetaliu parduotuve referatas. Kaip sukurti auto daliu el parduotuve. Auto detaliu verslas. Marketingo tyrimas autodetaliu parduotuve. Autodetaliu rinka lietuvoje.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo šakos analizė. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Paslaugų teikimas (veikla). Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Naudota literatūra. UAB „Sistema" tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, tapti įmone teikiančia aukštos kokybės diagnostikos paslaugas, galinčia aptarnauti įvairių markių automobilius. Taip pat tai bus įmonė tenkinanti kuo įvairesnį vartotojų segmentą, tai bandysime pasiekti suprantama ir aiškia reklama, bei klasifikuotu bei moderniu aptarnavimu, darbuotojai stengsis kuo plačiau paaiškinti apie paslaugas ar detales, tuo įsitvirtindama didesnėje rinkoje. Iš pradžių norime gauti paskolą, 1200000 Lt su 10% metinėmis palūkanomis ir paskolą planuojame atiduoti per trejus metus. Ši paskola mums reikalinga, kad galėtume nusipirkti patalpas ir jas suremontuoti, vėliau ketiname įsigyti labai modernią technologiją. Akcininkų įnašas bus 50000 Lt, tačiau vien jų neužtenka, nes vien įranga kainuotų 92000, nes ji yra labai moderni ir naujoviška. Mūsų išskirtinumas ir bus tas jog vieninteliai Telšiuose turėsime tokią modernią techniką ir specializuosimės vienoje automobilių srityje būtent uždegimo sistemos diagnostikoje, todėl stiprios konkurencijos nejausime. Kadangi ketiname pirkti pastatą labai geroje vietoje su geru privažiavimu ir automobilių stovėjom aikštele, tuo suteikdami vartotojams kuo daugiau patogumų. Ši tinkama vieta taip pat leis ateityje plėsti savo verslą. Ketiname įrengti plovyklą, salono valymo ir teikti poliravimo paslaugas, taip pat plėsti prekių asortimentą. Jei ateityje bus per didelė konkurencija ar pasikeis ekonominė padėtis Lietuvoje galėsime reorganizuoti įmonę, kadangi bus platus paslaugų asortimentas, tuo apsisaugosime nuo rizikos. Taip pat didelis pliusas mūsų įmonei jog prekes ir paslaugas vartotojai gaus tiesei, be jokių tarpinikų. Taip sutaupysime ir laiko ir papildomų išlaidų, paslaugos bei prekės bus kokybiškesnės. Norime gauti didelį pelną iš karto, todėl stengsimės kuo daugiau reklamuotis ir kuo daugiau parduoti. Norime kuo greičiau atiduoti skolą bankui ir plėsti savo veiklą kol į rinką neatėjo nauji konkurentai. Ir kol ekonomika Lietuvoje nepasiekė dugno. Ketiname sukurti naujų darbo vietų. Iš pradžių darbuotojų bus nedaug (5) tačiau vėliau ketiname

Kadangi automobilių skaičius Lietuvoje sparčiai auga, o su juo ir greita, kokybiška remonto paslaugų paklausa, tai šis verslo planas sudaromas norint įkurti automobilių uždegimo sistemų diagnostikos paslaugas ir mažmeninę prekybą autodetalėmis teikiančią uždarąją akcinę bendrovę sistema . Įmonę ketiname įkurti kartu su kolega mantu žiuzefa kuris taps įmonės vadovu, aš sigutė alimaitė tapsiu įmonės buhaltere. Įmonę ketiname įkurti 2010 m. Sausio d. Įmonė planuoja įsigyti visą reikalingą įmonės veiklai įrangą, kuri bus pati moderniausia ir taip būsim pranašesni už savo konkurentus. Taip pat įsigysime patalpas, kurias suremontuos, įrengs ir pritaikys automobilių diagnostikai.

Uab sistema tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, tapti įmone teikiančia aukštos kokybės diagnostikos paslaugas, galinčia aptarnauti įvairių markių automobilius.

Iš pradžių norime gauti paskolą, 1200000 lt su 10% metinėmis palūkanomis ir paskolą planuojame atiduoti per trejus metus.

Kadangi ketiname pirkti pastatą labai geroje vietoje su geru privažiavimu ir automobilių stovėjom aikštele, tuo suteikdami vartotojams kuo daugiau patogumų.

Taip pat didelis pliusas mūsų įmonei jog prekes ir paslaugas vartotojai gaus tiesei, be jokių tarpinikų.

Norime gauti didelį pelną iš karto, todėl stengsimės kuo daugiau reklamuotis ir kuo daugiau parduoti. Ketiname sukurti naujų darbo vietų. Iš pradžių darbuotojų bus nedaug (5) tačiau vėliau ketiname sukurti naujų darbo vietų ir taip gerinti ne tik savo veiklą, bet ir ekonomiką Lietuvoje. Daug dėmesio skirsime personalui, nes manau būtent jis yra svarbiausia norint pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kruopščiai atrinksime kuo didesnę patirtį ir klasifikaciją (bei nuolat ją kelsime) turinčius darbuotojus. Kas savo išmintimi padėtų siekti įmonės tikslų ketiname užiimtį didelią rinkos dalį ir ateityje būti pirmaujkasmet pasaulyje pagaminama daugiau kaip 40 milijonų automobilių. Pagal automobilių skaičių, tenkantį 1000 gyventojų, šiuo metu pirmoje vietoje yra jav (per 650 automobilių). Dar 20 - tyje šalių šis skaičius viršija. Automobilių skaičius sparčiai didėja rytų europos šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje 1000 gyventojų tenka 330 transporto priemonių, iš jų 265 lengvieji automobiliai (metinis automobilių prieaugis yra %).

Gausėjant automobilių ir esant tokiam sparčiam gyvenimo tempui, vis aktualesnės darosi jų eksploatavimo galimybės. Automobiliui dirbant jo detalės išdyla, atsiranda įvairūs gedimai, pablogėja automobilių eksploatacinės savybės.

  • Microsoft Word 78 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (5954 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Autodetalių parduotuvės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Autodetalių parduotuvės verslo planas. (2011 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/autodetaliu-parduotuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 14:38
×