Autodetalių prekyba ir automobilių remontas praktikos ataskaita


Įvadas. UAB „Imone“ veiklos apžvalga. UAB „Imone“ aplinka. Veiksniai turintys įtakos įmonės veiklos rezultatams. UAB „IMONE“ konkurencinė aplinka. UAB „Imone“ vartotojai. UAB „Imone“ tiekėjai. UAB „Imone“ vadyba. Įmonės valdymo struktūra ir personalas. Įmonės vidaus darbo tvarka. Darbuotojų motyvacija. Mokymai ir karjeros galimybės. UAB „Imone “ dabartinių strategijų įvertinimas. Įmonės veiklos strategijos. UAB „IMONE“ produktų teikimo politika. UAB „IMONE“ rėmimo politika. UAB „IMONE“ kainų politika. UAB „IMONE“ veiklos įvertinimas. Išvados ir pasiūlimai.


Šiuo metu Lietuvoje yra daug įmonių, kurios užsiima autodalių prekyba, atlieka automobilių remontą. Vienos įmonės specializuojasi parduodamos tam tikras detales, kitos siūlo įvairias autodalis bei kitas auto prekes.

Bendrovės veiklai vykdyti yra atidaryti: elektroninės prekybos skyrius, automobilių priežiūros centras Klaipėdoje ir vienuolika parduotuvių: trys parduotuvės Klaipėdos mieste, dvi Vilniuje, po vieną Panevėžyje, Plungėje, Kretingoje, Gargžduose, Tauragėje, Mažeikiuose, Kaune ir Marijampolėje.

UAB "IMONE" yra įmonė, veikianti pagal uždarosios akcinės bendrovės statusą.

Bendrovei vadovauja direktorius, kuriam pirmiausia pavaldūs yra jo pavaduotojas, prekybos vadovas, vykdomoji direktorė, vidaus auditorė, vyr. finansininkė, logistikos skyriaus vadovas, marketingo vadybininkai ir serviso bei parduotuvių vadovai.

UAB „IMONE“ šiuo metu dirba daugiau nei 100 darbuotojų. Kiekvienas žmogus atlieka jam pavestas funkcijas, nurodytas pareiginiuose nuostatuose.

Siekiant, kad klientui būtų suteikta visa reikiama informacija apie jo pageidaujamą prekę reikalingas kvalifikuotas personalas. Personalo profesionalumas įmonei naudingas dėl pilno kliento pasitenkinimo ir dėl ekonominės naudos. UAB „IMONE“ dirba patyręs bei kvalifikuotas personalas. Vadybininkai, ne pirmus metus dirbantys šį darbą, kruopščiai ištiria paklausą ir parenka tiekėjus, kurių prekės galėtų patenkinti paklausą. Kiekvienas tiekimo vadybininkas užsakinėja tam tikros rūšies prekes, bei koordinuoja tam tikrą paslaugų teikimą, todėl vadybininkai pardavėjams suteikia išsamią informaciją apie parduodamas prekes, kurie tai perduoda klientams.

Įmonės vadovybė (įmonės direktorius) yra asmuo turintis aukštąjį išsilavinimą, kuris supranta ir gerai išmano savo darbą bei vadovavimą įmonei. Prekybos vadovas, kuris atsakingas už plėtrą, El. Prekybą bei programos „Navision“ veikimą, puikiai atlieka savo pareigas. Vykdomoji direktorė turinti aukštąjį išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį, veikia įmonės viduje, t.y. darbas su personalu (analizuoja darbuotojų poreikius, rezultatus. Stebi, tvarko ir vertina darbinę aplinką, rengia darbuotojų mokymus). Direktoriau pavaduotojas turintis universitetinį išsilavinimą , sudaro sutartis su pirkėjais (pagal skyrių užsakymus). Vykdo darbuotojų mokymus ir žinių tikrinimus. Kuria priedų prie darbo užmokesčio skaičiavimo sistemą, tvirtina skyrių vadovų paskaičiuotus priedus ir kt. Marketingo vadybininkė, veikia įmonės išorėje, t.y. darbas su klientais, pirkėjais (analizuoja pirkėjus, stebi rinką, sudaro atidėto mokėjimo sutartis, organizuoja ir padeda vykdyti įvairias akcijas ir pan.). Vyriausioji finansininkė turinti magistro laipsnį, fiksuoja bendrovės finansines operacijas ir apskaičiuoja UAB „IMONE“ veiklos rezultatus, skaičiuoja darbo užmokestį, atostoginius ir kt. Vidaus auditorė, vykdo planinius ir neplaninius patikrinimus (inventorizacijas) įmonės skyriuose, įformina prekių persirūšiavimus, trūkumus ir perteklius įmonės skyriuose.

Logistikos skyriaus vadovas, užsako prekes iš Lietuvos ir užsienio tiekėjų pagal nustatytą buferį, ieško naujų tiekėjų ir palaiko gerus santykius su esamais tiekėjais, sandėliuoja prekes, paskirsto prekes parduotuvėms, nustato prekių broką ir pateikia reklamacijas tiekėjams. Serviso vadovas, suteikia klientams automobilių remonto ir priežiūros paslaugas, atlieka lengvųjų automobilių patikrą, juos remontuoja. Visų parduotuvių vadovai atsakingi už automobilių dalių, automobilių priežiūros priemonių ir aksesuarų prekyba, klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimu, naujų pirkėjų paieška ir esamų išlaikymu, pirkėjų įsiskolinimų kontrolė.

Pagrindinė UAB „IMONE“ rinka tai autoservisų mechanikai bei automobilius turintys pirkėjai, kurie ieško kokybiško ir greito aptarnavimo. Kompetentinga administracijos dėka, bei aukšta pardavėjų kvalifikacija, tai puikiai įvykdoma.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 83 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (5009 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sarka
  • Autodetalių prekyba ir automobilių remontas praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Autodetalių prekyba ir automobilių remontas praktikos ataskaita. (2017 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/autodetaliu-prekyba-ir-automobiliu-remontas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:10
×