Automatinės pavarų dėžės


Automatines greiciu dezes sandara su planetiniais reduktoriais. Automatines planetines pavaru dezes. Pavaru dezes sandara. Planetine pavaru deze. Automatine pavaru deze su planetiniais reduktoriais.

Įvadas. Automatinės pavarų dėžės trūkumai. Automatinės (planetinės) pavarų dėžės. Pavarų svirtis. Netinis reduktorius. Vienakryptė mova. Automatinės pavarų dėžės stabdžiai. Galios srautas. Siurblys. Valdymo blokas. Belaipsnė automatinė dėžė. Krovininio automobilio planetinės šešių laiptų pavarų dėžės. Sunkvežimio pavarų dėžės sandara. Išvados. Literatūra.

Kaip ir kiekvienas daiktas automatine pavarų dėžė turi savų privalumų ir trūkumų.privalumas tas, kad pačiam vairuotojui nebereikia perjungti pavarų. Taip pat važiuojant su „ automatu“ vairuotojas gali sutelkti didesnį dėmesį vairavimui, jo dėmesio neblaško pavarų perjunginėjimas. Pavaros perjungiamos automatiškai priklausomai nuo variklio sūkio, akceleratoriaus pedalo padėties. Trūkumas būtų tas, kad automobiliai su automatine pavarų dėžė yra brangesnės už automobilius su mechanine pavarų dėže. Taip pat automatinė pavarų dėžė reikalauja ypatingos priežiūros ir yra jautri tepalų pokyčiams. Tad į automatinę pavarų dėžę reikia pilti tokį tepalą koki nurodo gamintojas. Taip pavarų dėžės tarnavimo laikas paiilginamas.

  • Microsoft Word 4814 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (4077 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gugis
  • Automatinės pavarų dėžės
    10 - 1 balsai (-ų)
Automatinės pavarų dėžės. (2014 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/automatines-pavaru-dezes.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 23:54
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!