Automatinis pievų ir miškų priešgaisrinis įrenginys


Įvadas. Produkto aprašymas. Produkto paskirtis ir sandara. Produkto veikimo principas. Produkto pranašumai ir savybės. Rinka ir konkurentai. Produkto gamybos sistema. Literatūros sąrašas.

Žemes, miškų ūkyje dėl gaisrų kasmest patiriami didelį nuostoliai. Pavyzdžiui, neringos kopų pūšynuose išsiplieskiantys gaisrai padaro mižinišką žalą gamtai. Nuostolius sumažinti galima būtų nebent laikų užgesisnant gaisrą. Bet laikų užkirsti kelią yra pakankamai sudėtinga, nes kontroliuoti visą konkretaus ūkio plotą yra pakankamai sudėtinga ir nevisalaiką įmanomą žmogui padaryti. Pasiteklus žiuolaikines technologijas galima sukurti atitinkamas priemones, padesiančias sumažinti nelaimės atvejais patiriamus nuostolius.

Įrenginiui naudojamas yra „DJI F450“ markės kvadrokopteris. Kvadrakopteris komplektuojamas kartu su „Naza“ valdykliu, GPS sistema, ir kameros laikykliu. „Naza“ valdiklis suteiks autopiloto funkciją, kuris kartu su GPS'u suteiks galimybę ne tik pačiam kvadrokopteriui grįžti namo, bet ir palaikys norimą aukštį ar poziciją. Kai energija baterijoje pasiekia pakankamai žemą lygį, kvadrokopteris grįžta į jo valdymo sistemoje nurodytą vietą

Produktui bus naudojamas „Flir systems ThermoVision A40“ termovizine infraraudonųjų spindulių kamerą. Kamera yra specialiai skirta naudoti kaip gaisrų prevencinė priemonė.

Vaizdo apdorojimo ir ryšio sistemą sudaro: mikroprocesorinė sistema, programinė įranga ir informacijos perdavimo modulis (GSM/GPRS).

Priešgaisrinės saugos įrenginių rinkoje daigiausia dėmesio skiriama pastatams ir jų vidaus patalpoms. Rinkoje konkurentų įrenginys neturi, kadangį lauko priešgaisrinės saugos įrenginiai yra stacionarūs ir joks gamintojas dar nesiūlo mobilios ir tuo pačiu pilnai automatinės sistemos su tikslia gaisro lokalizacijos galimybe.

  • Inžinerija Referatas
  • Microsoft Word 1050 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (828 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brigita
  • Automatinis pievų ir miškų priešgaisrinis įrenginys
    10 - 6 balsai (-ų)
Automatinis pievų ir miškų priešgaisrinis įrenginys. (2015 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/automatinis-pievu-ir-misku-priesgaisrinis-irenginys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:26
×